همراه ما باشید

باید سخت کار کنیم تا موفق شویم

خسرویار:  بازیهای آسانی را پیش رو نداریم

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان زیر 19 سال گفت: همگروهی با تیم های کره جنوبی، لبنان و ویتنام نشان می دهد که در این مرحله تیم ها رقابت سختی خواهند داشت.

خسرویار:  بازیهای آسانی را پیش رو نداریم

پیروزی نیوز - خسرویار:  بازیهای آسانی را پیش رو نداریم

به گزارش پیروزی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون،کتایون خسرویار، سرمربی تیم ملی فوتبال زیر 19 سال دختران  پس از همگروهی ایران با تیم های کره جنوبی، لبنان و ویتنام گفت: در گروه خیلی خوبی قرار داریم.

حدسم این بود که با ویتنام و کره جنوبی همگروه شویم. گروهمان سخت است اما برای اینکه موفق شویم باید سخت تر کار کنیم.

وی در ادامه گفت: ما می خواهیم از گروه خود بالا بیاییم. من به همراه کادرمان هدفمان این است  به سخت ترین شکل ممکن کار کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. تا کنون با کره جنوبی بازی نکردیم. این تیم در سطح جهان خوب است و نمیتوان آن را دست کم گرفت. تیم ویتنام نیز دونده است و همیشه تیم ملی فوتبال بزرگسالانمان رقابت بسیار سختی را با این تیم داشته است. با سیستم تاکتیکی خود باید برای موفقیت تلاش کنیم. دیدار برابر لبنان نیز آسان نخواهد بود و اصلا نمی توان گفت تیمی در این مرحله ضعیف است.

وی گفت:  بازیکنانم نباید از لحاظ اعتماد به نفس کم بیاورند و باید روی تمرکزشان بسیار کار کنیم. تیم جوان داریم که با تیم های بزرگ بازی می کنند. قصدمان این است که اصول تیمی ما بهتر شود و روز به روز رشد داشته باشیم. بر همین اساس بازیکنان مختلفی را ارزیابی می کنیم و از بازیکنان دو ملیتی نیز استفاده خواهیم کرد.تاکتیک تیمی خود را حفظ خواهیم کرد و برنامه های مختلفی را اجرا می کنیم تا به هدفمان برسیم. اردوهای خوبی را برگزار و به تورنمنت سوچی می رویم . برنامه ریزی دقیقی داریم و من به همراه آقای عبدی و کادر فنی ام تمام سعیمان این است که از گروه خود صعود کنیم.نباید تیمی را دست کم بگیریم و سخت کار کنیم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه