همراه ما باشید

اصرار شدیدی به استفاده از VAR داریم

باشگاه پرسپولیس: با بشار رسن مذاکره می‌کنیم نه مدیربرنامه‌هایش

مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس گفت: اصرار باشگاه این است که هر چه زودتر از سیستم VAR در بازی‌های ما استفاده شود.

باشگاه پرسپولیس: با بشار رسن مذاکره می‌کنیم نه مدیربرنامه‌هایش

پیروزی نیوز - باشگاه پرسپولیس: با بشار رسن مذاکره می‌کنیم نه مدیربرنامه‌هایش

به گزارش پیروزی و به نقل از تسنیم، پندار خمارلو در حاشیه نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: تاکید ما این است که هر چه زودتر از سیستم VAR در بازی‌های پرسپولیس استفاده شود چرا که تیم ما تا این لحظه بیشترین ضرر را داوری‌ها دیده است. این حق باشگاه است که چنین درخواستی داشته باشد. امسال می‌توانستیم چهارمین قهرمانی پی در پی‌مان را جشن بگیریم اما همچنان حسرت این را می‌خوریم که چرا 3 فصل پیش در 4 بازی اول آن همه اشتباهات داوری علیه پرسپولیس رخ داد و اگر یکی از آنها اتفاق نمی‌افتاد ما قهرمان می‌شدیم.

مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس با انتقاد از برنامه‌ریزی سازمان لیگ عنوان کرد: متاسفانه طوری برنامه‌ریزی کردند که اصلا شرایط ما را در لیگ قهرمانان در نظر نگرفتند. ما باید با برنده پاختاکور و النصر بازی کنیم و 3 روز بعد به قائمشهر برویم در شرایطی که شرایط پروازی آنجا مشخص نیست. بعد از آن نیز باید 3 روز بعد راهی قطر شویم آن وقت اعلام می‌کنند چرا برای بازی‌های پرسپولیس مدارس تعطیل می‌شود، پرواز اختصاصی می‌گیرند، این باشگاه حکومتی است و ... اما کاری نداریم که چرا برای بازی ذوب‌آهن و سایپا که در آسیا بازی دارند لیگ را تعطیل می‌کنند؟ ما کاری به باشگاه‌های دیگر نداریم اما به ما هم کاری نداشته باشند.

خمارلو درباره وضعیت بشار رسن و اینکه مدیر برنامه‌های او مدعی است که باشگاه پرسپولیس هیچ پیشنهادی به این بازیکن برای تمدید قرارداد نداده است گفت: بشار خودش می‌داند که ما چند بار با او مذاکره کردیم از این پس شاید لازم است مذاکراتمان را با بشار در روزنامه‌ها آگهی کنیم تا مدیر برنامه‌هایش متوجه شود. بارها با خود بشار در مورد ماندش در پرسپولیس صحبت کردیم و قرار نیست مدیر برنامه‌هایش را در این مورد باخبر کنیم.

وی در پایان راجع به انتقاداتی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه چرا آنطور که باید به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال فشار نمی‌آورند، تصریح کرد: باشگاه دولتی هستیم و قرار نیست هرگونه نامه‌نگاری‌هایی که می‌شود شفاف‌سازی کنیم. در این مواقع صلاح این است که یکسری مسائل عنوان نشود اما هواداران شک نکنند باشگاه هر اقدامی که لازم باشد را در مورد این مسئله انجام می‌دهد. به هیچ وجه مقابل اشتباهات و حق‌خوری‌هایی که از پرسپولیس می‌شود کوتاه نیامده و نخواهیم آمد و به هر شکلی که شده اعتراض خود را نشان می‌دهیم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه