همراه ما باشید

بازیکنان جدید به ما کمک می‌کنند

عالیشاه: در 2 بازی اخیر پرسپولیس خیلی چیزها را نشان داد

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌دو بازی اخیر تیم ما خیلی از مسائل را نشان داد و قضاوت را بر عهده هواداران می‌گذاریم که بهترین قاضی هستند.

عالیشاه: در 2 بازی اخیر پرسپولیس خیلی چیزها را نشان داد

پیروزی نیوز - عالیشاه: در 2 بازی اخیر پرسپولیس خیلی چیزها را نشان داد

به گزارش پیروزی، امید عالیشاه پس از پیروزی تیم پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در خصوص حضور بازیکنان جدید در این تیم گفت: امروز خوشبختانه نتیجه خوبی به دست آوردیم و هواداران‌مان را شاد کردیم اما در خصوص بازیکنان جدید باید بگویم آنها در حال وفق شدن با سایر بازیکنان هستند و مطمئنا در ادامه می‌توانند به ما کمک بیشتری کنند.

وی در باره اتفاقات داوری و اعتراض‌هایی که پرسپولیسی‌ها به این موضوع دارند، افزود: به نظر من این دو بازی اخیر تیم پرسپولیس بهترین شاهد است و هواداران هم بهترین قاضی هستند تا ببینند که در این دو بازی چه شرایطی رخ داده است.

عالیشاه ادامه داد: بازی سختی انجام دادیم اما همین که از این بازی سخت و در این شرایط دشوار سه امتیاز را گرفتیم خیلی مهم و خوب است.

بازیکن پرسپولیس خاطرنشان کرد: دیگر نباید به شرایط پیش آمده فکر کنیم و از حالا باید به بازی با تیم پدیده که بازی آینده ما در جام حذفی خواهد بود، فکر کنیم چرا که این بازی بسیار مهم و سختی خواهد بود.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه