همراه ما باشید

بودیمیر بازیکن باکیفیتی است و فاکتور‌های خوبی دارد

نصرتی: پرسپولیس باز هم مدعی اصلی قهرمانی است

محمد نصرتی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس بازیکنان جدید خوبی جذب کرده و باز هم مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر است.

نصرتی: پرسپولیس باز هم مدعی اصلی قهرمانی است

پیروزی نیوز - نصرتی: پرسپولیس باز هم مدعی اصلی قهرمانی است

به گزارش پیروزی، محمد نصرتی در گفت‌وگو با میزان در خصوص اینکه شرایط تیم گل ریحان در لیگ یک چگونه است، اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و اگر همین روند را ادامه دهیم می‌توانیم یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر باشیم.

وی در مورد دیدار پرسپولیس و فولاد که با شکست شاگردان برانکو به پایان رسید، تصریح کرد: بازی را دیدم و فکر می‌کنم باد خیلی روی بازی تاثیر گذاشته بود. البته قطبی هم خیلی خوب پرسپولیس را آنالیز و سعی کرده بود با استفاده از چند مهره دفاعی و بهره بردن از ضدحملات و ضربات ایستگاهی جلوی پرسپولیس را بگیرد و به نظرم تقریبا موفق هم بود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مورد آن صحنه مهم هم باید بگویم که پنالتی نبود، ولی پیش می‌آید و اشتباهات داوری جزوی از فوتبال است. پرسپولیس در بازی با فولاد روز خوبش نبود و اینکه بگوییم پرسپولیس روی همان پنالتی بازی را باخت، اینطور نیست. شرایط زمین هم خیلی مناسب نبود.

وی در مورد بازی با استقلال خوزستان عنوان کرد: به نظرم پرسپولیس در این بازی خوب بازی کرد. هرچند که استقلال خوزستان در نیمه اول به سرخپوشان فشار آورد، ولی شاگردان برانکو بازی را اداره کردند و در نهایت هم ۳ امتیاز مهمی را به دست آوردند که می‌تواند در پایان فصل به آنها کمک کند.

نصرتی در پایان درباره بازیکنان جدید پرسپولیس و اینکه ممکن است دیر هماهنگ شدن آنها به ضرر تیم برانکو تمام شود، خاطرنشان کرد: رفیعی قبلا با برانکو کار کرده و مربی به خصوصیات وی آشنا است و باید بهتر از دیگر بازیکنان جدید بازی کند. به نظرم بودیمیر بازیکن خیلی خوبی است. با اینکه کم بازی کرده و هنوز گلی نزده، ولی بازیکن باکیفیتی است و فاکتور‌های خوبی دارد. پرسپولیس بازیکنان خوبی جذب کرده و با همین اوصاف مدعی اصلی قهرمانی است.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه