همراه ما باشید

گزارش مدیر تیم امید در نشست هیات رئیسه

استیلی:تنها خواسته ما همکاری باشگاه ها است

مدیر تیم ملی فوتبال امید ایران ظهر امروز با حضور در نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گزارشی از آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال امید در مسیر صعود به المپیک ارائه داد.

استیلی:تنها خواسته ما همکاری باشگاه ها است

پیروزی نیوز - استیلی:تنها خواسته ما همکاری باشگاه ها است

به گزارش پیروزی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی که به همراه بهزاد آزاد مدیر اجرایی تیم المپیک در جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال حضور یافت ضمن ارائه گزارشی از بازی ها و اردوهای آماده سازی این تیم با قدردانی از حمایت های همه جانبه فدراسیون فوتبال گفت:خوشبختانه تمامی امکانات و نیازهای مورد نظر ما طبق برنامه و خواسته کادر فنی با همراهی مسئولین فدراسیون فوتبال تامین شد. لازم است از آقای تاج همچنین آقای شکوری و پیش از ایشان آقای ساکت تشکر کنم که نهایت همکاری و همراهی را با تیم امید داشتند. وضعیت کلی تیم امید رضایتبخش است. تصمیمات خوبی در خصوص این تیم گرفته شد، آینده نگری کردیم و از فرصت بازی های جاکارتا استفاده کردیم و حالا هم می توانیم برای حضور در این مرحله آماده شویم. حالا وقت آن است که همه این زحمات به نتیجه برسد.
استیلی اضافه کرد:ما به حساس ترین بخش کار خودمان رسیده ایم و آخرین همچنین مهمترین اردوی آماده سازی را ادر پیش خواهیم داشت. اردوی اسفند آخرین اردوی تیم امید برای حضور در مسابقات مرحله مقدماتی است. فراموش نکنیم که در گروه سختی قرار داریم و با حریفان قدرتمندی دیدار می کنیم. همچنین بازی ها در کوتاه ترین زمان ممکن برگزار می شود و بین هر دو بازی فقط یک روز فرصت ریکاوری داریم. بر این اساس باید دو تیم آماده و نزدیک به هم در اختیار داشته باشیم که از هیچ نظری دچار مشکل نشویم. 
مدیر تیم ملی امید همچنین گفت:اصلی ترین مشکل ما در حال حاضر مسئله وضعیت بازیکنان است. متاسفانه کمتر از 30% نفرات ما در باشگاههای خودشان به بازی گرفته می شوند و ما مجبوریم در طول اردوها بازیکنان را به شرایط مسابقه نزدیک کنیم. بر این اساس اردوی آخر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و از باشگاهها درخواست کرده ایم در این اردو نهایت همکاری را داشته باشند. برنامه ما از 11 اسفند آغاز می شود و تا مسابقات ادامه خواهد داشت. آقای کرانچار هم شرایط را به خوبی درک کرده و تلاش زیادی در این مدت داشته است. با این وجود تنها خواسته ما در این مرحله هماهنگی و همکاری باشگاهها است تا نفرات خودشان را در اختیار این تیم بگذارند و انشالله بتوانیم با یک تیم کامل وارد مسابقات شویم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه