همراه ما باشید

سرمربی تیم قعرنشین الوحده امارات گفت: باید پرسپولیس را در بازی پیچیده تهران ببریم و منتظر نتیجه بازی الریان و الهلال بمانیم.

آگیره: باید پرسپولیس را در بازی پیچیده تهران ببریم

آگیره: باید پرسپولیس را در بازی پیچیده تهران ببریم

پیروزی نیوز - آگیره: باید پرسپولیس را در بازی پیچیده تهران ببریم


به گزارش پیروزی دیلی، الوحده امارات شب گذشته (دوشنبه) با برتری 5 بر یک الریان قطر در بازی هفته پنجم گروه D لیگ قهرمانان آسیا با وجود قعرنشینی از شانس صعود برخوردار شد.

خاویر آگیره، سرمربی الوحده در نشست خبری پس از این بازی گفت: بازی خوبی انجام دادیم و سطح فنی واقعی خود را نشان دادیم. باید اعتراف کنم که خوش‌شانس هم بودیم. به خصوص وقتی که دروازه‌بان ما دو فرصت مسلم گلزنی الریان قطر در آغاز نیمه‌دوم را مهار کرد و می‌توانست باعث تغییر نتیجه شود.

وی اظهار داشت: کمی شرایط ناامیدکنند‌‌ه‌ای داریم. برای صعود باید در بازی آخر پیروز شویم و منتظر نتیجه بازی الریان و الهلال بمانیم. الوحده در بازی‌های گذشته برابر الهلال و الریان یا پرسپولیس همین سطح فنی را به نمایش گذاشته بود اما به خاطر اشتباهات غیرمنتظره مغلوب شدیم. در بازی با الریان عملکرد خوبی داشتیم و این ذهنیت باعث پیروزی ما شد.

الوحده امارات 18 اردیبهشت ماه سال جاری از ساعت 19:55 در بازی هفته پایانی گروه D لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی تهران میهمان پرسپولیس خواهد بود.

آگیره درباره این دیدار سرنوشت‌ساز الوحده گفت: پیش از فکر کردن به شانس‌ صعود در این بازی رودررو باید به پیروزی برسیم. پس از آن صعود ما در چنته حساب‌وکتاب‌ها قرار می‌گیرد. در بازی‌های قبلی سه شانس مسلم را برای صعود از دست دادیم و برنده نشدیم. با این حال ما از فرصت صعود در بازی با پرسپولیس استفاده خواهیم کرد. هدف ما شکست پرسپولیس در بازی پیچیده تهران و انتظار نتیجه بازی الریان قطر و الهلال عربستان است.

در جدول رده‌بندی گروه D لیگ قهرمانان آسیا الهلال با 9 امتیاز صدرنشین است. تیم‌های الریان قطر و پرسپولیس به ترتیب با امتیازهای 7 و 6 رتبه‌های دوم و سوم را در اختیار دارند. تیم الوحده امارات هم با 4 امتیاز قعرنشین است.

پرسپولیس برای صعود علاوه بر پیروزی برابر الوحده باید منتظر باشد تا الهلال برابر الریان تن به شکست ندهد چرا که در این صورت به دلیل قانون بازی رودررو حذف خواهد شد.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه