همراه ما باشید

رادو در فهرست بازی با پدیده

ناراحتی بوژیدار بابت پاداش آسیایی

نمی خواستیم درباره ناراحتی دروازه بان کروات پرسپولیس خبری منتشر کنیم ولی حالا که مسایل عیان شده است باید گفت ناراحتی اصلی این بازیکن به نظر به عدم دریافت پاداش آسیایی مربوط می شود.

ناراحتی بوژیدار بابت پاداش آسیایی

پیروزی نیوز - ناراحتی بوژیدار بابت پاداش آسیایی

 

 

 

به گزارش پیروزی، در پنج شنبه ای که گذشت، همزمان با بازی برابر استقلال خوزستان خبر رسید که چند تن از بازیکنان پرسپولیس از جمله بوژیدار رادوشوویچ ، بابت عدم دریافت پاداش آسیایی ناراحت هستند. با توجه به شرایط خاص تیم از انتشار این مطلب خودداری کردیم ولی حالا که این مساله عیان شده است بهتر است هواداران از اصل مسایل با خبر باشند.

گویا موضوع از این قرار است که انگشت شماری بازیکنان پرسپولیس هنوز پاداش آسیایی را دریافت نکرده اند. البته به نظر می رسد این مساله به زودی حل و فصل می شود. از بوژیدار به عنوان یکی از بازیکنانی یاد می شود که با این مشکل روبرو است. البته او از ناحیه قرارداد هم طلب دارد. گویا مجموع این کوارد باعث فشار عصبی برای او شد. البته ما تمرینات اختصاصی او را قضاوت نمی کنیم ولی به هر حال او ناراحت است. البته طبق اخبار دریافتی، بوژیدار در فهرست بازی با پدیده قرار دارد. او بر خلاف اخبار ی که انتشار یافت در تمرین اامروز شنبه حضور داشت ولی با اعلام اسیب دیدگی فقطدر سالن وزنه حضور پیدا کرد. او روز جمعه هم بعد از این که تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر ایگور انجام داد به سالن رفته بود. 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه