همراه ما باشید

برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا

اردوی با نشاط تیم کشتی فرنگی

3 مرحله اردوی دیگر در دستور کار شاگردان بنا

اردوی با نشاط تیم کشتی فرنگی

پیروزی نیوز - اردوی با نشاط تیم کشتی فرنگی

 

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در چین هم اکنون در خانه کشتی عبداله موحد تهران در حال برگزاری است.

به گزارش پیروزی، مرحله سوم اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در بازی های قهرمانی آسیا در چین، از روز 25 بهمن ماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال برگزاری است و این اردو تا روز 5 اسفندماه ادامه خواهد داشت.

نفرات حاضر در این اردو زیر نظر محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی و همکارانش تمرینات متنوعی را پشت سر می گذارند و فرنگی کاران عصر امروز تمرین ایستگاهی و صبح فردا نیز تمرین دو و میدانی را در دستور کار دارند. جمعی دیگر از ملی پوشان نیز بامداد امروز برای برگزاری اردوی مشترک پنج روزه و حضور در رقابت های بین المللی جایزه بزرگ مجارستان راهی این کشور شده اند.

طبق اعلام محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی، مرحله بعدی (چهارم) اردوی تیم کشتی فرنگی از روز 13 اسفند ماه آغاز می شود و تا روز 26 اسفند ماه ادامه خواهد داشت و ملی پوشان پس از استراحت چند روزه از روزهای 6 فروردین ماه سال 98، مرحله پنجم اردوی خود را برگزار می کنند.

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا که روزهای 3 تا 8  اردیبهشت ماه سال 98 در شهر "شی‏آن" چین برگزار می شود یک مرحله دیگر اردو را پس از مرحله پنجم برگزار خواهند کرد.

تیم ملی کشتی فرنگی که خود را برای حضور در بازی های المپیک 2020 توکیو (مردادماه 99) آماده می کند، پس از رقابت های کشتی قهرمانی آسیا در چین، برگزاری چندین مرحله اردو، حضور در چند تورنمنت های بین المللی و رقابت های کشتی قهرمانی جهان در قزاقستان (شهریورماه سال 98) بعنوان مهمترین مسابقه گزینشی المپیک توکیو را پیش رو دارند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

صادق  رضايي

صادق رضايي مشاهده تمام مطالب

كشتي نويس

ثبت دیدگاه