همراه ما باشید

پیشسکوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کار برای پرسپولیس خیلی سخت شده است و الان صعود این تیم دست خودش نیست.

فنونی زاده:محرمی بهترین بازیکن زمین بود/ صعود پرسپولیس از گروهش دست خودش نیست

فنونی زاده:محرمی بهترین بازیکن زمین بود/ صعود پرسپولیس از گروهش دست خودش نیست

پیروزی نیوز - فنونی زاده:محرمی بهترین بازیکن زمین بود/ صعود پرسپولیس از گروهش دست خودش نیست

به گزارش پیروزی دیلی،مرتضی فنونی‌زاده در خصوص تساوی صفر - صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الهلال عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بچه‌ها واقعا خوب بازی کردند. با توجه به اینکه بازیکنان مهم تیم در این بازی محروم بودند ولی واقعا خوب بازی کردند و موقعیت‌های زیادی را هم از دست دادند و به نظر من محرمی بهترین بازیکن این دیدار بود.

وی ادامه داد: الهلال برای یک امتیاز به زمین آمده بود و پرسپولیس شانس گلزنی زیادی داشت ولی چون ما نیمکت اسمی نداریم برانکو نتوانست آن تفکری که در سر داشت را عملی کند و باعث شد این دیدار با نتیجه مساوی به پایان برسد.

پیشسکوت تیم پرسپولیس تاکید کرد: همه جای دنیا مربیان در دقیقه 60 الی 65 تعویض‌های خود را انجام می‌دهند و نمی‌دانم برانکو چرا احسان الوان‌زاده را دقیقه نود وارد بازی کرد.

فنونی‌زاده در مورد شانس صعود پرسپولیس از گروهش تصریح کرد: کار برای پرسپولیس خیلی سخت شده است و الان صعود این تیم دست خودش نیست. پرسپولیس باید در بازی بعدی خود الوحده را شکست دهد و الهلال هم نباید مقابل حریفش شکست بخورد تا پرسپولیس بتواند از این گروه صعود کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: الوحده حریف بزرگی برای پرسپولیس به حساب می‌آید ولی من مطمئنم این تیم پتانسیل صعود از گروهش را دارد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه