همراه ما باشید

هدفمان از حضور در هند کسب تجربه و محک بازیکنان بود

آزمون: باید وارد چالش شویم تا نتیجه مناسبی بگیریم

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: با هدف کسب تجربه بازیکنان و ارزیابی کادر فنی از ملی پوشان در تورنمنت هند شرکت کردیم و پیروزی یا شکست در این هند هدفمان نبود.

آزمون: باید وارد چالش شویم تا نتیجه مناسبی بگیریم

پیروزی نیوز - آزمون: باید وارد چالش شویم تا نتیجه مناسبی بگیریم

به گزارش پیروزی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: باتوجه به اینکه بعد از صعود به دور دوم المپیک اردوهای تدارکاتی آغاز شد، بازیکنان در کنار تمرینات مستمر خود نیازمند بازیهای تدارکاتی بودند. خوشبختانه با حمایت مسئولین فدراسیون، حضور در تورنمنت چهارجانبه هند برایمان فراهم شد تا بتوانیم ارزیابی دقیقی از بازیکنان داشته باشیم. ملی پوشان نیاز به بازیهای تدارکاتی دارند تا محک بخورند.

وی در ادامه افزود: اکنون هدفمان حضوری موفق در بازیهای مقدماتی المپیک و در نهایت 4 سال آینده در جام ملتهای فوتبال آسیا است. تیم جوانی داریم و میانگین سنی بازیکنان 19 تا 20 است و برای 4 سال آینده  و شرکت در جام ملتهای آسیا باید تیم خوبی داشته باشیم.

وی گفت: نباید به این موضوع که در یک تورنمنت نتیجه ای نگرفته ایم بیش از حد بپردازیم. از  ابتدا هدفمان محک بازیکنان و کسب تجربه ملی پوشان بوده است. از حضور در تورنمنت های دوستانه نباید ترسی داشته باشیم و یکدیگر را تخریب کنیم. ما  با نگرش بهتری در مسابقات پیش رو  ظاهر می شویم و نباید در بازیهای تدارکاتی نتیجه گرا باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در پایان گفت: در چند سال اخیر بزرگترین مشکل ما بازی دوستانه بود که با تلاش فدراسیون ، کمیته بانوان و سازمان تیم های ملی این موضوع در حال حل شدن است. کادر فنی و فدراسیون فوتبال هدف های بالاتری دارد. باید وارد چالش بشویم تا بتوانیم در بازیهای پیش رو نتیجه ای مناسب بگیریم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه