همراه ما باشید

مثل بعضي ها دنبال عزيز شدن براي بقيه نیستیم

ترابي: طبيعی است كه با تيم هماهنگ نباشم/ حرفمان را در زمين مي زنيم

ستاره پرسپولیس معتقد است هر چه بيشتر بازي كند به هماهنگ بیشتری با همبازیان جدیدش می رسد.

ترابي: طبيعی است كه با تيم هماهنگ نباشم/ حرفمان را در زمين مي زنيم

پیروزی نیوز - ترابي: طبيعی است كه با تيم هماهنگ نباشم/ حرفمان را در زمين مي زنيم

به گزارش پیروزی، پرسپوليس روز دوشنبه در مرحله يك چهارم جام حذفي به مصاف پديده رفت و در نهايت بعد از 120 دقيقه تلاش دو تيم در ضربات پنالتي توانست حريف قدرتمند خود را شكست دهد تا برانكو براي اولين بار از زمان هدايت سرخپوشان تيم خود را به نيمه نهايي ببرد. شماره 9 سرخپوشان در اين بازي دو نيم متفاوت داشت و در نيمه اول با توجه به حضور در پست مهاجم عملكرد خوبي نداشت اما در نيمه دوم با حضور در پست هافبك توانست نمايش خوبي از خود نشان دهد. ترابي در خصوص شرايط خود و صعود سرخپوشان با بانك ورزش به گفتگو پرداخت:


* توانستيد با شكست پديده به نيمه نهايي برسيد.
خداراشکر می کنیم که در این بازی پیروز شدیم. این دیدار بسیار مهم بود و باید در آن پیروز می شدیم تا بتوانیم به مرحله بعدی جام حذفی صعود کنیم. ما می دانستیم پدیده تیم مهم و قدرتمندی هست و از قبل از بازی درباره سخت بودن پیروزی در این بازی کاملا می دانستیم. ولی خداراشکر که توانستیم با عملکرد خوب بازیکنان برد در این بازی را از آن خودمان کنیم و به مرحله بعدی بازی ها صعود کنیم.

 


* در طول بازي نتوانستيد موقعيت زيادي ايجاد كنيد.
به هر حال پدیده تیم ضعیفی نیست این تیم در لیگ هم نتایج خوبی گرفته است و خدا را شکر که توانستیم این تیم را شکست دهیم و به مرحله بعدی صعود کنیم.

 


* به نظر مي رسد كه هنوز با تيم هماهنگ نشده اي.
به نظر من اين اتفاق خيلي طبيعي است كه با تيم هماهنگ نباشم زيرا ما چند بازيكن هستيم كه تازه به تيم  اضافه شديم و در تركيب قرار گرفتيم و هر چه بيشتر بازي كنيم مي توانيم بيشتر هماهنگ شويم و در ادامه فصل مي توانيم بيشتر كمك كنيم.

 


* در اين بازي توانستي پاس گل اولت را هم در پرسپوليس بدهي.


از اين اتفاق خيلي خوشحال هستم و توانستم روي ضربه كرنر پايه گذار گل تيم باشم ولي مي دانم كه هواداران انتظار بيشتري از من دارند و من تلاش خودم را بيشتر مي كنم كه بتوانم خيلي بهتر و بهتر باشم.

 

 

* ضربان پنالتي كمي براي پرسپوليس نگران كننده شده بود..
در طول بازي همه بازيكنان خيلي دويده بودند و به همين دليل ساق هاي بازيكنتان كاملا خسته بود و اين اتفاق در همه مسابقات رخ مي دهد و اتفاق مي افتد اما خب از طرفي پنالتي را همه مي دانند كه 50-50 است اما مهم پيروزي بود كه به ان رسيديم.

 


* البته تو خودت در همين مرحله يك چهارم با سايپا ضربه پنالتي خودت را خراب كرده بودي.
بله من پنالتي خودم را خراب كرده بودم اما خوشحالم كه با سايپا و پرسپوليس به نيمه نهايي صعود كردم و اتفاقا شنيده ام كه تنها بازيكني هستم كه اين ركورد را از خودم به جا گذاشتم.

 


* شرايط تيم را چطور مي بيني؟
تلاش من و تمام تيم اين است كه در طول بازي بتوانيم عملكرد خوبي داشته باشيم نه اينكه بخواهيم خودمان را مثل بعضي ها عزيز تيم هاي ديگر كنيم. ما اين طور كار نمي كنيم و تلاش مي كنيم در زمين نتيجه بگيريم.


* چرا فكر مي كني اين اتفاق مي افتد؟
اين اتفاق هايي است كه مي افتد و شما ديديد كه هوادار ما اصلا كاري به كسي نداشتند ولي يك بازيكن آمد و آن كارها را كرد اما ما حرفمان را در زمين مي زنيم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه