همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

تهدیدهای آذری جواب داد

چک آخر تبریزی بالاخره پاس شد

بعد از تهدید روز گذشته باشگاه ذوب آهن مبنی بر گرفتن حکم جلب برای مدیرعامل استقلال، به دلیل تاخیر در پرداخت بدهی این باشگاه، بالاخره حساب مالی ذوب‌آهن و استقلال با پرداخت مبلغ آخرین چک انتقال مرتضی تبریزی تسویه شد.

چک آخر تبریزی بالاخره پاس شد

به گزارش پیروزی، زمانی که مرتضی تبریزی از باشگاه ذوب آهن به استقلال منتقل شد، کمتر کسی فکر می‌کرد پرونده این انتقال به حدی پیچیده شود که تا پایان سال دو باشگاه درگیر آن باشند. باشگاه استقلال برای جذب مرتضی تبریزی چند فقره چک به باشگاه ذوب‌آهن اصفهان داده بود، ولی هر بار به بهانه‌ای زمان پاس شدن این چک‌ها عقب می‌افتاد.

ذوبی ها هم در مقاطع مختلف، از این بابت هشدار دادند و روز گذشته هم باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرد که اگر چک آخر تا پایان وقت اداری امروز (چهارشنبه) پاس نشود آنها از مراجع قانونی پیگیر موضوع می‌شوند و حتی حکم جلب استقلالی‌ها را می‌گیرند.

امیرحسین فتحی که اعتقاد داشت ذوبی‌ها نمی‌توانند حکم جلب بگیرند، پس از تهدید‌های آذری و مسئولان باشگاه ذوب‌آهن در نهایت امروز چک آخر انتقال تبریزی که مبلغ آن ۳۰۰ میلیون تومان بود را وصول کرد. با این انتقال سعید آذری طبق قولی که داده بود موفق شد تمام حق و حقوق باشگاه ذوب‌آهن را از فروش تبریزی بگیرد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه