همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

شانس پرسپولیس برای صعود هرگز کم نشده

پنجعلی: بیرانوند بدون تردید بهترین دروازه بان آسیاست

پیشکسوت تیم پرسپولیس اعتقاد دارد اشتباه داور مسابقه باعث شکست این تیم شده و نمایش شاگردان برانکو ایوانکوویچ خوب بوده است.

پنجعلی: بیرانوند بدون تردید بهترین دروازه بان آسیاست

به گزارش پیروزی، پرسپولیس شب گذشته در ثانیه های پایانی مقابل السد غافلگیر شد و در حالی که می توانست یک تساوی ارزشمند از بازی بیرون از خانه کسب کند، با یک گل شکست خورد تا رویاهایش برباد برود.


محمد پنجعلی پیشکسوت سرخ های پایتخت درباره شکست این تیم در قطر به ایرنا گفت: پرسپولیس در این دیدار موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت اما متاسفانه مهاجمان از آنها استفاده نکردند. عملکرد پرسپولیس مقابل السد عالی بود و متاسفانه فقط به خاطر اشتباه داور بازی را واگذار کردیم.


وی ادامه داد: شانس صعود برای پرسپولیس اصلا کم نشده اما باید در دیدار های آینده به پیروزی برسیم و به نتیجه دیگری فکر نکنیم. البته قضاوت داور جای تاسف دارد. متاسفانه داور در بدترین زمان اشتباه بزرگی را انجام داد و گلی که آفساید بود را صحیح اعلام کرد.


پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد علیرضا بیرانوند تاکید کرد: علیرضا بیرانوند در این بازی عملکرد فوق العاده ای داشت. او بی تردید بهترین دروازه بان آسیا است و توانایی حضور در فوتبال اروپا را دارد.


پنجعلی در خصوص نیمکت نشین شدن سروش رفیعی افزود: هر مربی نظر خاص خود را دارد و نیمکت نشینی در برخی بازی ها طبیعی است.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه