همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

ساز جدایی ستاره اسکاتلندی

لی‌اروین عکس‌های تراکتورسازی را پاک کرد + عکس

حواشی پیرامون مهاجم اسکاتلندی تراکتورسازی بار دیگر آغاز شد.

لی‌اروین عکس‌های تراکتورسازی را پاک کرد + عکس

به گزارش پیروزی،لی‌اروین مهاجم اسکاتلندی تراکتورسازی پس از یک رفت و برگشت طولانی مدت، با مسئولان این تیم به توافق رسید که تا پایان فصل در این تیم حاضر و به قراردادی که امضا کرده پایبند باشد.  اما پس از بازگشت دوباره به این تیم، هنوز به ترکیب سرخپوشان تبریزی اضافه نشده و به نظر هم نمی‌رسد که سرمربی این تیم در حال حاضر قصد بازی دادن به او را داشته باشد. 

تیم فوتبال تراکتورسازی فردا دیدار حساسی را مقابل پدیده شهر خودرو برگزار خواهد کرد و جرج لیکنز در نشست خبری پیش از این صحبت‌هایی را راجع به اروین مطرح کرد. او گفته که این بازیکن دارای اضافه وزن و از شرایط بازی دور مانده است. به گفته لیکنز، اروین باید به خودش بیش‌تر سخت بگیرد تا از او در ترکیب تیم استفاده شود. 

اتفاق جالب و حاشیه‌دار این بازیکن امروز در حالی رقم خورد که اروین تمام عکس‌های حضورش در تیم تراکتورسازی را از صفحه شخصی‌اش پاک کرد، تا طرفداران این تیم را دلخور کند که حتی ریزش دنبال کنندگانش در اینستاگرام را هم به دنبال داشته است.

ساز جدایی ستاره اسکاتلندی  لی‌اروین عکس‌های تراکتورسازی را پاک کرد + عکس  حواشی پیرامون مهاجم اسکاتلندی تراکتورسازی بار دیگر آغاز شد.

طبق یک رسم فوتبالی وقتی بازیکنی این حرکت را انجام می‌دهد، نشان از آمادگی او برای جدایی از باشگاه است.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه