همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

اهوازی‌ها بدون بی‌احترامی تیم‌شان را تشویق می‌کردند

کیانی: یک امتیاز به درد ما نمی خورد

مهدی کیانی، هافبک دفاغی سپاهان پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان از رفتار تماشاگران اهوازی تقدیر کرد.

کیانی: یک امتیاز به درد ما نمی خورد

بازیکن سپاهان اصفهان گفت: به هر حال می دانستیم با توجه به بازیکنانی که فولاد در اختیار دارد بازی سختی خواهیم داشت . مخصوصا با حمایت تماشاگرانشان که امروز برای این تیم سنگ تمام گذاشتند و تیمشان را تشویق کردند

به گزارش پیروزی، در ادامه هفته بیست و دوم لیگ برتر دو تیم فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان در یک دیدار حساس و تعیین کننده  در ورزشگاه جدید شهدای شهر اهواز ( فولاد آرنا ) به مصاف هم رفتند که در پایان نود دقیقه دو تیم به نتیجه ای بهتر از تساوی دست پیدا نکردند . هافبک تدافعی سپاهان پس از کسب این تساوی ابتدا در خصوص اینکه آیا او در هر دو نیمه کارت گرفته است گفت: نه من همان صحنه ای که که در نیمه اول تکل زدم یک کارت زرد گرفتم و دیگر هیچ اخطاری نگرفتم و کارت زرد نیمه دوم را حسن جعفری بود که دریافت کرد.

مهدی کیانی درباره بازی عنوان کرد: به هر حال می دانستیم با توجه به بازیکنانی که فولاد در اختیار دارد بازی سختی  خواهیم داشت. مخصوصا  با حمایت تماشاگرانشان که امروز برای  این تیم سنگ تمام گذاشتند و تیمشان را تشویق کردند . همانطور که که خود شما دیدید اگر فرصت های ما تبدیل به گل می شد ما می توانستیم 5 تا 6 گل بزنیم ولی هر چه زدیم به در بسته خورد. ده تا پانزده دقیقه آخر هم طبیعی است که تیمی که گل بزند عقب می نشیند و در نهایت در همین زمان با بدشانسی گل خوردیم و بازی مساوی شد.

وی افزود: واقعا یک امتیاز به درد ما نمی خورد و ما صرفا برای برد به زمین آمدیم ولی حالا امیدواریم تا بتوانیم در بازی های بعدی این نتیجه را جبران کنیم.

کیانی درباره احتمال قهرمانی سپاهان بیان کرد: تیم  ما پتانسیل بالایی دارد و ما امسال مجموعه و تیم خوبی داریم و همه چیز مهیاست تا ما در این فصل به قهرمانی برسیم. مطمئن باشید در ادامه لیگ با تمام قدرت کار می کنیم و می ‌جنگیم. 

این بازیکن درباره جو ورزشگاه و حضور هواداران فولاد در این دیدار اظهار کرد: همانطورکه گفتم فوتبال بدون هوادار هیچ لذتی ندارد و من  به همه مردم خونگرم اهواز تبریک می گویم که بدون هیچ بی احترامی فقط تیمشان را تشویق کردند. امیدوارم که در همه جای ایران از جمله تبریز و اصفهان تماشاگرانشان بیایند و تیمشان را حمایت کنند. درباره چمن ورزشگاه هم باید بگویم عالی بود. به نظر من هر شهری که چنین  هوادارانی دارد باید دو استادیوم  با این کیفیت داشته باشد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه