همراه ما باشید

ظرفیت فروش همیشه کمتر از ظرفیت ورزشگاه

بلیت های دربی رو به پایان

یک مقام مسوول در باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام این که ظرفیت فروش بلیت همیشه کمتر از ظرفیت ورزشگاه بوده است از رو به پایان بودن بلیت سکوهای پرسپولیس خبر داد.

بلیت های دربی رو به پایان

پیروزی نیوز - بلیت های دربی رو به پایان

 

 

 

به گزارش پیروزی، موضوع ظرفیت 52 هزار قطعه ای بلیت های دربی در روزهای گذشته بسیار پر حرف و حدیث شد. در این ارتباط یک مقام مسوول ارتباط به پیروزی توضیح داد؛ عرضه بلیت همیشه کمتر از ظرفیت ورزشگاه است و همیشه درصدی از ظرفیت به سهمیه های در اختیار دو تیم و نهاد های مختلف اختصاص می یابد.  به این ترتیب در دربی ها بعد از کاهش ظرفیت ورزشگاه که به جهت نصب صندلی روی داد معمولا بین 55 تا 60 هزار بلیت فروخته شده است.

این اعداد در حالی مطرح می شود که برای بازی های لیگ قهرمانان نیز معمولا چنین شرایطی وجود دارد ولی بارها شاهد حضور خارج از ظرفیت هواداران در ورزشگاه بوده ایم گه گاه به جریمه های نقدی سنگین منجر شده و اخیرا محرومیتی تعلیقی را هم به بار آورد. در این ارتباط بارها گفته شد که مشکل اصلی به ورود افراد بدون بلیت مربوط می شود که حتی در بعضی موارد برای ان ها در هتایی اختصاصی وجود داشته است. البته یکی از بزرگترین مشکلات در فینال آسیا مشکلات مهندسی بیرون ورزشگاه بود که باعث فشار بیش از حد به ورودی و عدم کنترل مناسب می شد.
نیروی انتظامی حالا قصد دارد این بار به طور جدی جلوی این مساله را بگیرد و از حضور افراد بدون بلیت در ورزشگاه جلوگیری کند. تصمیمی که اجرای آن می تواند، تمرینی برای جلوگیری از این امر در رقابت های بین المللی باشد در مواقعی که جمعیت خارج از عرفی راهی ورزشگاه می شود.
همچنین آخرین بررسی سایت فروش بلیت مسابقه نشان می دهد که بلیت چندانی برای عرضه باقی نمانده و فروش فقط برای طبقه دوم انجام می شود.
سایت فروش بلیت مسابقات همیشه نیمه شب قبل از روز مسابقه بسته می شود.

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه