همراه ما باشید

یعنی استقلال هم به داوری این بازی اعتراض داشت؟!

ایوانکوویچ: حالا کجا تا قهرمانی، بیشتر از این امتیاز لازم داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:طبیعی است که از برد امروز بسیار خوشحال هستیم، این بازی بیشتر از 3 امتیاز ارزش دارد ولی هنوز خیلی زود است درباره قهرمانی حرف بزنیم. به نظر می رسد امسال برای قهرمانی بیش از سال های قبل به امتیاز نیاز باشد.

ایوانکوویچ: حالا کجا تا قهرمانی، بیشتر از این امتیاز لازم داریم

پیروزی نیوز - ایوانکوویچ: حالا کجا تا قهرمانی، بیشتر از این امتیاز لازم داریم

 

 

 

 

 

به گزارش پیروزی، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از پیروزی در دربی شماره90، گفت: طبیعی است که از برد امروز بسیار خوشحال هستیم. این بازی بیشتر از 3 امتیاز ارزش دارد و این قابل انکار نیست. این بازی برای ما ، هواداران و تمام فوتبال ایران ، اهمیت زیادی دارد.

 

 

وی افزود: موقعیت جدول در این بازی بسیار خاص بود و رقابت را سنگین تر می کرد.  با این نتیجه ، 5 امتیاز از استقلال پیش افتادیم به بازیکنان بابت اراده، میل به پیروزی و جنگندگی که نشان دادند تبریک می‌گویم. آنها در تمام طول بازی عملکرد خوبی داشتند و هواداران هم به بهترین شکل از ما حمایت کردند. اطمینان دارم همین حمایت از ما در ادامه انجام خواهد شد تا امتیازات لازم برای تکرار قهرمانی را جمع کنیم. همانطور که دیروز گفتم هدفمان این است که تا پایان فصل همه بازی‌ها را ببریم. اصولا ما در هر بازی برای پیروزی وارد زمین می شویم. این مساله سخت خواهد بود چرا که ما بلافاصله با پیکان بازی داریم و نتیجه آن نامعلوم خواهد بود. می‌خواهیم مقابل پیکان هم این سه امتیاز مهم را کسب کنیم و مهر تاییدی به نتیجه دربی بزنیم.

 

سرمربی پرسپولیس درمورد اینکه باز هم شاهد بودیم که از سوی بازیکنان و مربیان به داوری اعتراض می شود ، گفت: یعنی استقلال هم به داوری اعتراض داشت؟! بازیکنان وقتی بازی می‌کنند، در وضعیت خاصی قرار می‌گیرند . حساس هستند و بازی هم پرفشار بود. طبیعی است که بازیکن مقابل هر بی‌عدالتی بخواهد واکنش نشان دهد. متاسفانه اینطور است که فضای بی اعتمادی زیادی نسبت به داوری‌ها به وجود آمده است.

 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره اینکه، مهدی شیری در این بازی با بازیکنان پرسپولیس ناهماهنگ‌تر بود، خاطر نشان کرد: قبل از هر چیز باید بگویم استقلال تیم خیلی خوبی دارد. آنها کیفیت خوبی دارند تا کار را پیش ببرند و شیری همف اولین دربی‌ اش را پشت سر گذاشت و طبیعی است که بازیکنان به زمان نیاز دارند تا با تیم جدیدشان هماهنگ شوند. همه می‌دانیم که دربی چقدر مهم است. این شرایط می‌تواند به نوعی ترمزی کوچک باشد نه فقط برای شیری بلکه برای همه. به هر حال حضور در این بازی اتفاق بزرگی بود.

 

سرمربی تیم پرسپولیس درمورد اینکه برخی اعتقاد داشتند این دیدار فینال لیگ برتر است و آیا پرسپولیس می‌تواند خودش را قهرمان بداند عنوان کرد: از شما بابت این سوال تشکر می‌کنم ما از استقلال جدا شدیم  اما هنوز خیلی مانده تا خودمان را قهرمان بدانیم ما یک مقدار هم به قهرمانی نزدیک نشدیم. دیدار مقابل سپاهان، تراکتورسازی، پیکان، سایپا و ... پیش روی ما است و نمی‌توانیم بگوییم کدام مسابقه سخت‌تر از دیگری است. ما تا به آخر به جنگندگی خودمان ادامه می‌دهیم. در نشست قبل از بازی هم گفتم خیلی وقت بود که سه تیم همزمان نتوانسته بودند در نیم فصل 50 درصد امتیازات را کسب کنند. در پایان نیم فصل سه تیم 31 امتیاز داشتند و در چند سال اخیر تیمی که 60 امتیاز گرفته بود قهرمان می‌شد اما امسال امتیاز بیشتری نیاز است و اگر ما پیکان را نبریم انگار کاری نکردیم.

برانکو درمورد اینکه کیفیت دربی در نیمه دوم افت کرد و آیا پرسپولیس به دنبال حفظ نتیجه بود و عقب کشید گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد و فلسفه خاص خودش را می‌طلبد. فلسفه کاری ما این است که وقتی گل اول را می‌زنیم به دنبال گل دوم باشیم نه اینکه بازی را ببندیم. این مساله را در همین بازی نشان دادیم. حریف ما هم تیم مطرحی بود و روی سبک بازی تیم تاثیر می‌گذارد. در 15 دقیقه ابتدایی سعی کردیم حریف را کنترل کنیم و 4-3 موقعیت خطرناک خلق کردیم اما نمی‌شود  90 دقیقه یکسان عمل کرد. هر بازی زیباست اما نتیجه آن مجهول است. در جریان بازی عصبانیت هم رخ می‌دهد و این شرایط در همه دنیا یکسان است.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه