همراه ما باشید

خسته تر از همه تیم ها بودیم و قبل دربی در آب تمرین کردیم

سیدجلال حسینی: زمین تمرین نداریم، مشکل مالی داریم و همه ما را اذیت می کنند

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: ما از همه تیم ها خسته تر بودیم چون نزدیک به یک ماه در چمن مصنوعی تمرین کردیم و سه بازی هم در این زمین ها داشتیم. قبل دربی هم در اب تمرین می کردیم.

سیدجلال حسینی: زمین تمرین نداریم، مشکل مالی داریم و همه ما را اذیت می کنند

پیروزی نیوز - سیدجلال حسینی: زمین تمرین نداریم، مشکل مالی داریم و همه ما را اذیت می کنند

 

 

 

 

به گزارش پیروزی، سیدجلال حسینی پس از پیروزی تیمش در دربی90 در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما مشکلات زیادی داریم که برای چندمین مرتبه می‌گویم  باید حل بشود.

 ما را اذیت می‌کنند. پرسپولیس نزدیک یک ماه در چمن مصنوعی بود. سه بازی در چمن مصنوعی داشتیم و قطعا خیلی خسته تر نسبت به همه تیم ها هستیم حتی نسبت به ان هایی که مانند پرسپولیس در لیگ قهرمانان حضور دارند. با این وجودف بچه‌ها همه خوب بودند و سه امتیاز حساس و مهم را به دست آوردند این در حالی است که همه جا ما را اذیت می‌کنند.

 

 

حسینی درباره درگیری‌های میانه زمین در نیمه اول گفت: من یک دفعه دیدم که درگیری شد.در بازی های قبل دیدیم که متاسفانه پنالتی ما را داور پشت دروازه بر‌گرداند اما امروز آقای اکبریان (داور خط دروازه) می گفت چیزی ندیده‌ است! این در حالی بود که من فکر می‌کنم اودر دو متری صحنه بود. درگیری هم در دربی پیش می‌آید. بازیکنان ما و استقلال عصبی بودند و در آینده  هم دعوا پیش می‌آید.

 

 

کاپیتان پرسپولیس در مورد شانس قهرمانی تیمشان گفت: خیلی سخت است. یک بازی برابر پیکان داریم و بعد از آن باید برابر الاهلی عربستان قرار بگیریم. امیدوارم ریکاوری خوبی داشته باشیم. متاسفانه زمین تمرین نداریم و خسته شدیم. دو روز قبل از دربی در آب تمرین می‌کردیم و این وضعیت درستی نیست. ما با السد، الاهلی و استقلال بازی کردیم و مشکلات داریم. آقای عرب هم برای مسائل مالی قول دادند و ما امیدواریم عمل کنند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه