همراه ما باشید

تمرین با دستور ویژه برانکو برای بازیکنان

سرخپوشان در میان جشن و شادی هواداران و پیشکسوتان

اولین تمرین مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر بعد از برد مقابل تیم استقلال، امروز در میان جشن و شادی هواداران و با حضور تعدادی از پیشکسوتان برگزار شد.

پیروزی نیوز - سرخپوشان در میان جشن و شادی هواداران و پیشکسوتان

 

 

 

 

به گزارش پیروزی، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از برد مقابل استقلال در دربی 90، امروز در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

تعدادی از پیشکسوتان پرسپولیس که پیش از تمرین برای تقدیر از سرخپوشان و برانکو در ورزشگاه حضور یافته بودند بعد از تمرین تیم در سالن با ورود به زمین با بازیکنان و مربیان عکس یادگاری گرفتند. آنها در ادامه تمرین را از جایگاه ویژه تماشا کردند.

همچنین حدود 400 هوادار  امروز در محل تمرین حاضر شدند و به تشویق پرسپولیسی‌ها پرداختند و بابت برد روز گذشته مقابل استقلال آنها را به شدت تشویق کردند. بازیکنان قبل از تمرین در زمین به ابراز احساسات این تماشاگران هم پاسخ دادند.

سرخپوشان تمرین را در سالن اغاز کردند. در ابتدای امر برانکو ضمن تقدیر مجدد از عملکرد سرخپوشان به ان ها یادآوری کرد که باید این بازی را فراموش کنند و به فکر بازی های بعدی باشند چون فاصله انتیازات بسیار نزدیک است و باید بتوانند هر چه زودتر امتیازات بیشتری را جمع کنند. او در این ارتباط از بازیکنان خواست تمام تمرکز خود را روی بازی با پیکان بگذارند چون بازی های بعد پیروزی بازی های بزرگ می تواند تحت تاثیر ان قرار بگیرد.در تمرین امروز همه بازیکنان در تمرین حضور داشتند و کسی غایب نبود.

گرم کردن با توپ آغاز تمرین داخل زمین بود. سپس بازیکنان به استارت‌های کوتاه و بلند پرداختند. پاسکاری دو به دو و شوتزنی هم بخشی از تمرین این مرحله بود. در ادامه،  بازیکنان دو گروه شدند تا به دویدن در طول زمین بپردازند.

بازیکنان اصلی که روز گذشته مقابل استقلال به میدان رفته بودند زیر نظر کریم باقری به تمرین پرداختند و سپس بعد از حدود 30 دقیقه محل تمرین را ترک کردند. دیگر بازیکنان هم به فوتبال تمرینی مشغول شدند

انتهای پیام/

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه