همراه ما باشید

خارجی های الهلال با استراحت مقابل استقلال

خارجی های الهلال با استراحت مقابل استقلال

پیروزی نیوز - خارجی های الهلال با استراحت مقابل استقلال

رقیب سعودی آبی های پایتخت فردا شب در حالی در لیگ عربستان به میدان می رود که مربع خارجی های این تیم روی نیمکت به استراحت خواهند پرداخت.

به گزارش پیروزی و به نقل از  "ورزش سه"، شوک شکست در دربی ریاض مقابل النصر و از دست رفتن صدر جدول با برتری شکننده برابر الاتفاق تا حدودی برطرف شد گرچه این برد هم زمینه بازگشت به صدر جدول را فراهم نکرد.


الهلال که دوشنبه شب در ابوظبی باید از استقلال ایران در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا پذیرایی کند قبل از این جدال سرنوشت ساز فردا شب باید در ادامه برنامه فشرده این روزهای خود در هفته بیست و ششم لیگ عربستان به مصاف الحزم برود از همین رو زوران مامیچ برای کم کردن فشارهای بدنی به ستاره های این تیم تصمیم به استراحت دادن به مربع خارجی های خود گرفت.


تصاویر منتشر شده از آخرین جلسه تمرینی الهلال نشان می دهد گومیس فرانسوی، جووینکو ایتالیایی، کارلوس ادواردو برزیلی و علی الحبسی عمانی از ترکیب اصلی خارج و بازی فردا شب را از روی نیمکت آغاز خواهند کرد تا ستاره های دیگری به جای آنها به میدان بروند. این تصمیم زوران نشان می دهد که مرد کروات برای رویارویی با استقلال نقشه های زیادی دارد.

درباره نویسنده

سميه  قديري

سميه قديري مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار ورزشي

ثبت دیدگاه