همراه ما باشید

آقای گل آسیا وارد دنیای مد شد

آقای گل آسیا وارد دنیای مد شد

پیروزی نیوز - آقای گل آسیا وارد دنیای مد شد

بازیکن سودانی الاصل تیم ملی قطر روی جلد مجله اسکوایر رفت تا مشخص شود در روزهای مصدومیت چندان هم بیکار نبوده.

به گزارش  پیروزی و به نقل از "ورزش سه"، قطر میزبان آتی جام جهانی 2022 در حالی توانست با عبور از سد تمامی رقبا و مدعیان اصلی آسیا برای اولین بار عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا را کسب کند که در این راه درخشش ستاره های دوملیتی پرورش یافته در آمادمی آسپایر نقش کلیدی در تصاحب این جام داشت.


یکی از این ستاره المعزعلی مهاجم 25 ساله و سودانی الاصل بود که در عضویت باشگاه الدحیل قرار داشت. بازیکنی که با ثمررساند 9 گل نه تنها رکورد آقای گلی علی دایی را شکست بلکه توانست به شهرتی بسیار زیاد در قاره کهن و قطر برسد. این بازیکن که تا قبل از درخشش با پیراهن عنابی ها کمترین توجه را به خود می دید اما حالا به جایگاهی رسیده که در کنار فوتبال وارد دنیای دیگری نیز شده است.


روزنامه استاد الدوحه با انتشار گزارشی از وضعیت این روزهای آقای گل آسیا رسما از ورود این بازیکن به دنیای مد خبر داد و مدعی شد المعز علی با درپیش گرفتن راهی که بسیاری از ستاره های بزرگ دنیای فوتبال در پیش گرفتند هر روز بیشتر از قبل نام خود را بر سر زبان ها می اندازد.


تصاویر منتشر شده از المعزعلی در یکی از مجلات معتبر مردانه (اسکوایر)همین طور بازتابی که در فضای مجازی داشت باعث شد تا روزنامه استاد الدوحه از آقای گل آسیا به عنوان ستاره ای نام ببرد که در سال های منتهی به جام جهانی 2022 می تواند بیشتر از هر بازیکن دیگری نام عنابی ها را در جهان بر سر زبان ها بیاندازد.

انتهای پیام/ 

درباره نویسنده

سميه  قديري

سميه قديري مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار ورزشي

ثبت دیدگاه