همراه ما باشید

می‌توانید هر تیمی را شکست دهید

عبدی خطاب به بانوان ملی‌پوش فوتبال ایران: بازی مقابل فیلیپین به تاریخ پیوست/

عبدی خطاب به بانوان ملی‌پوش فوتبال ایران: بازی مقابل فیلیپین به تاریخ پیوست/

پیروزی نیوز - عبدی خطاب به بانوان ملی‌پوش فوتبال ایران: بازی مقابل فیلیپین به تاریخ پیوست/

 

حسین عبدی، مدیرفنی تیم فوتبال بانوان کشورمان اعتقاد دارد بازیکنان این تیم توانایی شکست دادن هر تیمی را دارند.

 به گزارش  پیروزی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسین عبدی، مدیر فنی تیم ملی فوتبال بانوان خطاب به ملی‌پوشان این تیم گفت: فکر کنید چه کارهایی را می‌توانستید بهتر انجام دهید و یا نباید انجام می‌دادید. این بازی به تاریخ پیوست. باید با تفکر به خود و تیم کمک کنید و نگرش درستی داشته باشید. خوب بازی کردید، اما دو گل خوردید. فقط کافی بود موقعیت‌های خود را به گل تبدیل کنید.

وی افزود: فقط امتیاز است که ما را به مرحله بعدی می‌برد. اگر این بازی خوب را در دو بازی پیش رو انجام دهید، خودتان را باور داشته باشید و از هیچ تلاشی دریغ نکنید، شما می‌توانید هر تیمی را شکست دهید. البته در شرایطی که خود را باور داشته باشید.

مدیر فنی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: امیدوارم در دو دیدار پیش رو بهترین عملکرد را داشته باشید و با تمرکز، دقت بالا و هوشیاری بتوانید به تیم خود برای موفقیت کمک کنید.

همچنین ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در جمع بازیکنان حاضر شد و گفت: ما شاهد یک نمایش خوبی از رقابت شما بودیم، اما این را بدانید که  به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند. شما بالای 10 موقعیت گل داشتید که به گل تبدیل نشد.

وی گفت: دو بازی دیگر مانده و باید تمرکزتان را برای مسابقه پیش رو بگذارید. از هیچ تلاشی دریغ نکنید و بهترین عملکرد را از خود به جای بگذارید. فقط باید دقت کنید و در ضربات نهایی تمرکز داشته باشید تا به گل برسید.

انتهای پیام/ 

درباره نویسنده

سميه  قديري

سميه قديري مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار ورزشي

ثبت دیدگاه