همراه ما باشید

خبر بد برای استقلال!

پیروزی نیوز - خبر بد برای استقلال!

 

مرد سال آسیا در 2016 و کاپیتان سرشناس اماراتی ها چند ماه بعد از آسیب دیدگی کابوس وار در لیگ عربستان به تمرینات الهلال بازگشت.

به گزارش  پیروزی  عمرعبدالرحمان گران ترین ستاره فوتبال دنیای عرب در همان روزهای ابتدایی ورود به اردوی الهلال با قراردادی نجومی و سرسام آور با آسیب دیدگی زانو روبرو شد تا برای چندماه از میادین فوتبال دور و شوک بزرگی به اردوی قهرمان عربستان همین طور تیم ملی امارات وارد کند.


ستاره تکنیکی حاشیه خلیج فارس به عنوان غایب بزرگ میزبان جام ملت های 2019 تمام ماه های گذشته را در یکی از کلینیک های مجهز و گران قیمت شهر بارسلونا زیر نظر یکی از بهترین جراحان اسپانیا به درمان زانوی خود پرداخت تا زمینه برای بازگشت به میدان فراهم شود. این اتفاق دیروز رخ داد تا عموری در آستانه رویارویی الهلال با استقلال ایران تمریناتش را با این تیم استارت بزند.


عبدالرحمان در حالی با حضور در کمپ اختصاصی باشگاه الهلال به سوژه اول رسانه های سعودی و اماراتی تبدیل شد که شانسی برای همراهی این تیم در ادامه فصل ندارد اما با این حال آماده شدن این بازیکن برای بازگشت به ترکیب تیم برای فصل آتی می تواند بهترین خبر ممکن برای طرفداران این تیم باشد همین طور اماراتی که با انتخاب سرمربی جدید با روحیه بهتری برای مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 وارد کوران رقابت ها خواهند شد.

انتهای پیام

درباره نویسنده

سميه  قديري

سميه قديري مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار ورزشي

ثبت دیدگاه