همراه ما باشید

لیکنز: میزبانی تبریزی‌ها عامل موفقیتم است

پیروزی نیوز - لیکنز: میزبانی تبریزی‌ها عامل موفقیتم است

 

لیکنز در خصوص دیدار با صنعت نفت صحبت های جالبی انجام داد.

به گزارش پیروزی،  جورج  لیکنز در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت حاضر شد و در ابتدا گفت: اول از همه خوشآمد میگویم حضورتان را در کنفرانس خبری و امیدوارم تعطیلات خوبی را پشت سر گذاشته باشید. روز ۱۳ به در وقتی در مقابل هتل مردم را دیدم که پیک نیک زده اند، خیلی خوشحال شدم. همینطور باید تسلیت بگویم به خاطر سیلی که در استان های مختلف بود، خیلی از این موضوع ناراحتم، امیدوارم راهکار های مناسب اتخاذ شوند و امیدوارم دیگر چنین اتفاقی نیفتد.

 

وی افزود: نمی دانم دیدید یا نه در نیمه دوم وقتی استقلال خوزستان می‌خواستند دو تعویض انجام دهند، ما این فرصت را به آن ها دادیم و بازی را شروع نکردیم، امیدوارم این رفتار مورد توجه بقیه هم قرار بگیرد. درست است که ما به آمار اهمیت نمی‌دهیم اما خوشحالم که به سپاهان رسیدیم در گلزنی و امیدوارم هجومی تر بازی کنیم و بیشتر گل بزنیم. عملکردی داشتیم که خیلی کار سختی را انجام دادیم، همه افرادی که کنار هم هستیم خیلی کار مهمی انجام دادیم. حریفی که می‌آید از راه دور می‌آید و امیدواریم کاری که میخواهیم را انجام دهیم. او راجع به صنعت نفت هم گفت: همانطور که میدانید وقتی اسم صنعت نفت می‌اید، داستانی پشتش است که در جام حذفی به این تیم باختیم و حذف شویم و در نیم فصل اول هم شکست خوردیم. امیدوارم بازیکنان از آن مسابقه انگیزه بگیرند و امیدوارم هواداران هم حمایت کنند. آن ها بیشترین مساوی را دارند و تلاش میکنند خوب بازی کنند و مشخص است که تلاش میکنند بیشترین امتیاز را به دست آورند.

 

لیکنز در خصوص غیبت چند بازیکن تیمش هم گفت: مسعود شجاعی را در بازی قبلی در اختیار نداشتیم و سوگیتا هم به خاطر اتفاقی که در آخر بازی قبلی افتاد، غیبت خواهد داشت. اشکان دژاگه را هم مقابل سپاهان در اختیار نداشتیم اما به هر حال تلاش می اکنیم برنده شویم.

 

او در پاسخ به سوالی راجع به استوکس نیز اظهار داشت: من دوست ندارم راجع به بچه هایم حرف بزنم بازیکنان هم مثل بچه هایم هستند. دوست داریم این ها را در خانه خودمان حل کنیم اما باید بگویم همه قابل جانشین هستند، به جز مالک باشگاه آقای زنوزی.

 

سرمربی تراکتور درباره احتمال قهرمانی تراکتور هم عنوان کرد: هر بازی برای ما فینال است و ما تلاش می‌کنیم، میدانیم که بازی های مهم تری در پیش هستند. ما الان ۳۶ گل زده ایم اما در ابتدا همه می‌گفتند ما دفاعی هستیم! به هر حال الان هم ادامه میدهیم اما هر بازی یک فینال و بازی قهرمانی است.

درباره نویسنده

سميه  قديري

سميه قديري مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار ورزشي

ثبت دیدگاه