همراه ما باشید

شیری: دیگر حق اشتباه نداریم

نوراللهی: خوشحالم که ۳ امتیاز را گرفتیم

نوراللهی: خوشحالم که ۳ امتیاز را گرفتیم

پیروزی نیوز - نوراللهی: خوشحالم که ۳ امتیاز را گرفتیم

به گزارش پیروزی؛ احمد نوراللهی و مهدی شیری در پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و پیکان در جمع خبرنگاران به سوال‌هایی در خصوص این بازی پاسخ دادند.

شیری: دیگر حق اشتباه نداریم نوراللهی: خوشحالم که ۳ امتیاز را گرفتیم

احمد نوراللهی بازیکن پرسپولیس پس از دیدار برابر پیکان اظهار داشت: خستگی بازیکنان در این مسابقات خیلی تأثیر داشت. با این حال فکر می‌کنم موقعیتی به حریف ندادیم و خوشحالم که ۳ امتیاز را گرفتیم.

هافبک پرسپولیس گفت: تیم ما خیلی خسته است، اما تمام تلاشمان را می‌کنیم. در آسیا هم باید بجنگیم. دو هفته اول خوب نتیجه نگرفتیم و امیدوارم ریکاوری خوبی برای دیدار با الاهلی داشته باشیم.

شیری: دیگر حق اشتباه نداریم نوراللهی: خوشحالم که ۳ امتیاز را گرفتیم

مهدی شیری دیگر بازیکن پرسپولیس پس از برتری ۲ بر صفر سرخپوشان مقابل پیکان اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ابتدا برای پیکان تیم سابقم آرزوی موفقیت می‌کنم. ما امروز باید ۳ امتیاز را می‌گرفتیم تا از کورس قهرمانی عقب نیفتیم.

وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شرایط روز به روز سخت‌تر می‌شود به همین دلیل حق اشتباه نداریم. از فردا تمام تمرکزمان برای بازی‌های آسیایی و الاهلی عربستان است.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

صالح  محمد رحيمي

صالح محمد رحيمي مشاهده تمام مطالب

خبرنگار ورزشي

ثبت دیدگاه