همراه ما باشید

پیروزی 10 نفره پارس جنوبی

3 امتیاز حیاتی از چنگ سپاهان پرید

سپاهان با تساوی مقابل نساجی قائم شهر از کورس قهرمانی عقب افتاد و پارس جنوبی 3 امتیاز شیرین از خوزستانی‌ها گرفت.

3 امتیاز حیاتی از چنگ سپاهان پرید

پیروزی نیوز - 3 امتیاز حیاتی از چنگ سپاهان پرید

به گزارش پیروزی، در آخرین دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ برتر، دو بازی همزمان در جنوب و شمال کشور برگزار شد. در قائم شهر، نساجی میزبان سپاهان بود و پارس جنوبی هم در جم به مصاف استقلال خوزستان رفت.  

در ورزشگاه خانگی نساجی، شاگردان امیر قلعه‌نویی با تساوی بدون و بدموقع نتوانستند سه امتیاز این دیدار را به خود اختصاص دهند و در نهایت با اختلاف 4 امتیازی از صدر جدول در رده سوم قرار گرفتند. سپاهان با این تساوی 47 امتیازی شد و نساجی قائم شهر هم با یک تساوی دیگر، ۲۵ امتیازی شد و در رده یازدهم باقی ماند.

در دیگر بازی امروز، پارس جنوبی در شهر جم پذیرای استقلال خوزستان بود که این دیدار با پیروزی ۲ بر یک به سود یاران تارتار خاتمه یافت. گل نخست بازی را استقلال خوزستان توسط امیرحسین باقرپور به ثمر رسید. در ادامه و در نیمه دوم عماد میرجوانبا تکلی خشن با کارت قرمز داور جریمه شد تا کار برای پارس جنوبی دشوارتر هم شود اما فشار حملات این تیم بیشتر شد تا در نهایت متین کریم زاده با یک شوت و اشتباه دروازه‌بان استقلال خوزستان گل مساوی را زد. این پایان کار نبود و در دقیقه ۲+۹۰ فریبرز گرامی گل دوم پارس جنوبی را زد.

با این تساوی، پارس جنوبی با ۲۸ امتیاز به رده هفتم بازگشت و استقلال خوزستان با ۱۰ امتیاز در قعر جدول قرار گرفت.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه