همراه ما باشید

تکذیب توهین هواداران به قلعه‌نویی

مالک نساجی از سرمربی سپاهان عذرخواهی کرد

در حالی که امیر قلعه نوعی سرمربی سپاهان به دلیل آنچه که توهین هواداران نساجی به خودش اعلام کرد از حضور در کنفرانس خبری پس از پایان بازی تیمش در قائمشهر سر باز زد ، یکی از مالکان تیم نساجی از وی بابت توهین عذرخواهی کرد.

مالک نساجی از سرمربی سپاهان عذرخواهی کرد

پیروزی نیوز - مالک نساجی از سرمربی سپاهان عذرخواهی کرد

به گزارش پیروزی، سرمربی سپاهان روز گذشته نیز در کنفرانش پیش از مسابقه نیز به دلیل نامعلومی حضور نیافت و خبرنگاران مازنی را پس از چهار ساعت معطلی دست خالی روانه خانه کرد. مدیررسانه ای تیم سپاهان درباره شرکت نکردن قلعه نوعی گفت که وی به دلیل توهین هواداران نساجی در هنگام بازی در کنفرانس خبری شرکت نکرد. جلال قلیچ خانی ازخبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس خبری ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به دلیل این عدم حضور عذرخواهی کرد.

تعدادی از حاضران در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر حین بازی دو تیم شعارهایی علیه امیر قلعه نوعی سرمربی سپاهان سر دادند. با این وصف، کانون هواداران نساجی قائمشهر هر گونه اهانت هواداران این تیم به سرمربی سپاهان را هنگام بازی در ورزشگاه شهید وطنی تکذیب کرد. رضا نادری به ایرنا گفت: تماشاگرانی که به سرمربی تیم رقیب توهین کردند از کانون هواداران نبوده و این کانون همواره خود را موظف به احترام به تیم مقابل و تشویق تیم محبوب خود می داند.

بر این اساس رضا حدادیان یکی از مالکان تیم نساجی قائمشهر در گفت و گو با خبرنگاران از توهین تماشاگرنماها به امیر قلعه نوعی عذرخواهی کرد و گفت: هرگونه توهین به تیم حریف را دور از اخلاق حرفه ای می دانیم.

دیدار دو تیم نساجی قائمشهر و سپاهان در ورزشگاه شهید وطنی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه