همراه ما باشید

استقلال نباید بازیکن لیست پرکن می‌آورد

پیشکسوت استقلال: شفر مقصر حاشیه‌هاست

پیشکسوت استقلال درباره پنالتی جنجالی دربی و شرایط این روزهای استقلال صحبت کرد و به شفر و مدیران قبلی -فعلی استقلال نقدهای وارد کرد.

پیشکسوت استقلال: شفر مقصر حاشیه‌هاست

پیروزی نیوز - پیشکسوت استقلال: شفر مقصر حاشیه‌هاست

به گزارش پیروزی، پیروز قربانی کاپیتان سابق استقلال معتقد است در نتایج اخیر این تیم وینفرد شفر بیشتر از سایرین مقصر است و نباید با بازیکنان این چنین در نشست خبری بعد از دربی صحبت می کرد

او درباره انتقاداتی که به مهدی رحمتی می شود، گفته نمی دانم در بازی دربی چه اتفاقی افتاد ولی با احترامی که برای آقای شفر قائلم این قضیه را به ضعف آقای شفر ربط می دهم. مگر می شود زننده پنالتی تیم بزرگی مانند استقلال مشخص نباشد؟ اگر فرشید اسماعیلی سرخود و با نظر خودش پنالتی را زده در همان لحظه مربی باید او را تعویض می کرد. اگر حرف مربی انجام نشود آن تیم دیگر تیم نمی شود و در مورد تبعات بعدی این مسئله کاری ندارم. بحث دیگر این است که شفر شما مانند پدرخانواده است اگر ایشان در نشست خبری بعد بازی این صحبت را نمی کرد دیگر این تبعات ایجاد نمی شد. خودش باید فرشید اسماعیلی یا رحمتی را تنبیه می کرد به عنوان مثال تا آخر فصل به آنها بازی نمی داد یا مواردی که خوشان صلاح می دانست نه اینکه بازیکن را جلوی هواداران قرار بدهد. این کار درستی نیست، البته شاید ایشان از فرهنگی دیگری آمده ولی باید این اتفاق نباید اینطور می شد چرا پنالتی زن اول، دوم و سوم مشخص نبوده؟ که اگر اولی نتوانست یا مشکلی پیش آمده دو نفر دیگر پنالتی را بزنند. اول و آخر یک باشگاه بازیکنان آن هستند چرا که مربی تا دم خط زمین می آید ولی در زمین بازیکن نقش آفرینی می کند.

قربانی درباره شانسی قهرمانی استقلال هم گفته این مساله خیلی سخت شد. البته اینکه نرسیدن به قهرمانی را به یک بازی ربط بدهیم اشتباه است. به نظر من استقلال از اول فصل تیم خوبی نبست و بازیکنان آن برای قهرمانی یارگیری نشدند. شما یک نیم فصل را از دست دادید چه بسا اگر مانند نیمه اول استقلال تیم خوبی داشت استقلال امتیازهای خوب و مهمی که در آن نیم فصل از دست داد به دست می آورد و الان حضور جدی تری در کورس قهرمانی داشت. به نظر من در نیم فصل اول امتیازاتی را از دست که امروز حسرت آن را می خورند. منتهی مراتب استقلال در ابتدای فصل باید دقت بیشتری می کرد استقلال نباید بازیکن لیست پرکن می آورد متاسفانه همه بازیکنان استقلال قابل احترام هستند و اما شرایط طوری هست که نتوانستند خودشان را نشان بدهند و بازیکنان ناراحت نشوند یکسری در حد استقلال نبودند و اینکه باید رفت و برگشت جلوی پرسپولیس خوب بازی کنند وگرنه جلوی بقیه تیم ها همه می توانند خوب بازی کنند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه