همراه ما باشید

تصمیم‌گیرنده اول و آخر سرمربی است

خلیلی:نامه نگاری ها برای حل مشکل مالی برانکو انجام شده

سرپرست تیم پرسپولیس، گفت: نامه‌نگاری‌های لازم انجام شده تا پرداختی‌های برانکو زودتر صورت گیرد.

خلیلی:نامه نگاری ها برای حل مشکل مالی برانکو انجام شده

پیروزی نیوز - خلیلی:نامه نگاری ها برای حل مشکل مالی برانکو انجام شده

به گزارش پیروزی، محسن خلیلی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس و در خصوص وضعیت این تیم در آستانه سفر به دبی گفت: به ادامه موفقیت‌هایمان خیلی خوش‌بین هستیم بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که انجام دادیم در دبی سه جلسه تمرین خواهیم داشت که دو جلسه آن پیش از بازی برگزار می‌شود و یک جلسه هم بعد از بازی ریکاوری خواهیم داشت. پس از آن ساعت 3 بعدازظهر فردای بازی به وقت محلی به کشور عزیزمان برمی‌گردیم. 

خلیلی درخصوص وضعیت امید عالیشاه گفت: صحبت‌هایی درمورد او انجام شده اما در کمیته انضباطی صحبتی نشده، سرمربی تیم اختیار تام دارد با نظر ایشان عالیشاه همراه ما نخواهد بود، تصمیم‌گیرنده اول و آخر سرمربی تیم است. 

سرپرست پرسپولیس درخصوص پرداختی سرمربی گفت: خوشبختانه سرمربی ما با تمرکز بالا کارش را انجام می‌دهد درمورد پرداختی برانکو آقای عرب امروز صحبت می‌کنند تصمیم باشگاه این است که مشکل مالی برانکو حل بشود، نامه‌نگاری‌های لازم انجام شده تا این پرداختی زودتر صورت بگیرد و سرمربی ما با تمرکز بیشتری به کارش ادامه بدهد. 

خلیلی درخصوص وضعیت بدهی‌های باشگاه پرسپولیس گفت: درخصوص بدهی‌ها و شکایت‌ها اجازه بدهید آقای عرب صحبت کنند چون ایشان اشراف بیشتری به این مسائل دارند. 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه