همراه ما باشید

رفعتی: شاهد قضاوت های خوبی از داوران‌ هستیم/ گل ذوب آهن به سپیدرود خطا بود

رئیس دپارتمان داوران معتقد با توجه به اینکه به هفته های پایانی لیگ نزدیک می شویم و حساسیت مسابقات بالا رفته است، شاهد قضاوت های خوبی از  داوران هستیم.

رفعتی: شاهد قضاوت های خوبی از داوران‌ هستیم/ گل ذوب آهن به سپیدرود خطا بود

پیروزی نیوز - رفعتی: شاهد قضاوت های خوبی از داوران‌ هستیم/ گل ذوب آهن به سپیدرود خطا بود

به گزارش پیروزی و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی درباره عملکرد داوران در هفته 24 لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: با توجه به گزارش ناظران بازی در این هفته،  مشکل خاصی در بازیها وجود نداشت و شاهد قضاوت‌های خوبی از داوران بودیم و اشتباه تاثیرگذاری در نتیجه مسابقات نداشتیم.

وی در ادامه در خصوص بازی ذوب آهن و سپید رود رشت گفت: بنا بر گزارش ناظر داوری فیلم این مسابقه را بازبینی و آنالیز کردم و کاملا مشخص شد گل ذوب آهن در موقعیت خطا به ثمر رسید و داور بدرستی تشخیص داده است.

رئیس دپارتمان داوری اضافه کرد: با توجه به اینکه به هفته های پایانی لیگ نزدیک می شویم و حساسیت مسابقات بالا رفته است، شاهد قضاوت های خوبی از  داوران هستیم. آنچه مسلم است هفته های پایانی لیگ هم برای تیم های بالای جدول و هم برای تیم های پایین جدول حساسیت فراوانی دارد و با تاکیدات رییس فدراسیون فوتبال، هم در انتخاب داوران و هم برای نظارت بر کار آنها دقت و وسواسی خاص خواهیم داشت.

 رفعتی: شاهد قضاوت های خوبی از داوران‌ هستیم/ گل ذوب آهن به سپیدرود خطا بود رئیس دپارتمان داوران معتقد با توجه به اینکه به هفته های پایانی لیگ نزدیک می شویم و حساسیت مسابقات بالا رفته است، شاهد قضاوت های خوبی از  داوران هستیم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه