همراه ما باشید

به منظور کمک به سیل زدگان سراسر کشور

غرفه جمع آوری کمک های مردمی مقابل سازمان لیگ برپا شد

غرفه جمع آوری کمک های مردمی به منظور کمک به سیل زدگان سراسر کشور با همکاری فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و جمعیت هلال احمر در مقابل ساختمان سازمان لیگ برپا شد.

غرفه جمع آوری کمک های مردمی مقابل سازمان لیگ برپا شد

پیروزی نیوز - غرفه جمع آوری کمک های مردمی مقابل سازمان لیگ برپا شد

به گزارش پیروزی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، پیرو شکل گیری موکب شهدای جامعه فوتبال به منظور کمک به سیل زدگان سراسر کشور و پس از برگزاری نشست هماهنگی در مرکز ملی فوتبال ، روز یکشنبه غرفه جمع آوری کمک های مردمی به منظور کمک به سیل زدگان با همکاری جمعیت هلال احمر در مقابل ساختمان سازمان لیگ ایجاد شد.
بر اساس هماهنگی های صورت گرفته ، علاوه بر کمک های مردمی که در این غرفه با حضور پیشکسوتان، قهرمانان ، ملی پوشان و مشارکت باشگاهها و هیات های فوتبال استان ها جمع آوری خواهد شد محموله های قابل توجهی شامل بر پوشاک، اقلام بهداشتی و مواد غذایی نیز با کمک شرکت های تولیدی ، کارخانجات داخلی و حامیان مالی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به زودی به استان های حادثه دیده ارسال می شود.
پایگاههای موکب شهدای جامعه فوتبال جهت تهیه و توزیع غذای گرم در استان های سیل زده شکل می گیرد و با مشارکت و همکاری هیات های فوتبال استانی نسبت به پخت و پخش غذا در مناطق مختلف اقدام می نمایند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه