همراه ما باشید

پیروزی فعالیت های آقای مشاور مدیرعامل را بررسی می کند

از سربازی و دکترا تا چک میلیونی برای مراسم خاص

از سربازی و دکترا تا چک میلیونی برای مراسم خاص

پیروزی نیوز - از سربازی و دکترا تا چک میلیونی برای مراسم خاص

روزگاری بود که برخی مدیران و روسای باشگاه ها و حتی فدراسیون ها افرادی را به عنوان مشاور در کنار خود قرار می‌دادند که دست کمی از مدیر بالادستی نداشتند و حتی در مقاطعی کاندیدای مدیریت فدراسیون یا تیم های دیگر می‌شدند اما هر چه ورزشی و به خصوص فوتبال پیشرفت داشت حاشیه ها و داستان های عجیب مربوط به آن هم رشد کرد. از برخی جابجایی های پر سر و صدا و مشکوک تا حضور افرادی که نه ورودشان مشخص بود نه نحوه خروج شان. افرادی که غالبا یا در کنار سرمربیان حضوری پررنگ داشتند یا دست راست مدیرعاملانی می شدند که حضور خودشان هم شائبه برانگیز بود.

افرادی که نام خود را مشاور می گذاشتند و وارد تیم و مجموعه مورد نظرشان می شدند به قول یکی از آنها خود را در رسانه ها مطرح می کردند. مثلا در فوتبال این روزهای ما به تعداد هر تیم مشاورانی حضور دارند که برخی نقش گره گشا دارند و برخی هم گره هایشان را با مدیرعامل و مجموعه تحت هدایت آقای مدیر باز می کنند. مشاورانی که حاشیه سازی‌هایشان گاهی فراتر از ورزش و رشته ورزشی فعال در آن می شود. اما می رسیم به یکی از همین مشاوران که طی یکی، دو سال گذشته حرف و حدیث های فراوانی در مورد حضور این شخص در باشگاه مورد نظر به گوش رسیده است. شخصی که همچون برخی مشاوران دیگر ورودی غیر عادی و حتی غیر تخصصی داشت و به یکباره جایگاه خود را به واسطه ضعف برخی از مدیران رده اول و حتی رده دوم، ارتقا داد و الان به قول خودش مدیران بالاسری دستی که قرار است با آن لیوان آبی را بلند کنند و بنوشند از او کسب تکلیف می کنند. قصد داشتیم در این شماره موارد ریزتر و بیشتر در مورد این مشاور و رفتار مدیر مربوط منتشر کنیم که قرار شد در روزهای آینده همراه با سورپرایزهای بیشتر و جذاب تری آن را به چاپ رسانیم. مشاوری که باوجود دوران کوتاه فعالیت خود در این مجموعه، توانسته شرایط مالی خارج از تصوری به دست بیاورد. فقط جالب است بدانید که سود فعالیت سال اول این مشاور در مجموعه ای که تا قبل از حضور حتی یکبار هم اطراف آن دیده نشده بود حدود 600 میلیون تومان بوده است و با مبلغی حدود 50 میلیون یکی از مهم ترین سنگ های پیش پای خود را برمی دارد و آماده سفرهای خارجی می شود!

این فرد در فصل گذشته هم فعالیت های پرحرف و حدیثی داشت. مراسم ورزشی خاص و نقش جالب این شخص در سود بردن از برگزاری آن مراسم. هر چند که این حضور به تنهایی نبوده است ولی فعلا بحث بررسی رفتاری این شخص مطرح است. حاشیه هایی که به وجود آمد و جالب اینکه مدیرعامل مورد نظر او را به عنوان مشاور و دست راست خود معرفی کرد و فرصت را برای برخی کارها و حرکات این فرد فراهم نمود. این شخص در محافل خصوصی بارها اعلام کرده است که قصد دارم با حضور پررنگ در کنار مدیرعامل و باشگاه از جانب رسانه ها، خود را مطرح کرده و قدم بعدی و اصلی خود را بردارم. به هر حال در روزهای آینده قرار است با جزییات و تصاویر جالب تری پرده از برخی رفتار آقای مشاور مدیرعامل برداشت. از سربازی تا دکترا.

از چک میلیونی برگزاری یک مراسم خاص تا بلیت هایی که به جای گیشه سر از جاهای دیگر درآورد و حضور نفر دوم که در مورد او هم به موقع خواهیم نوشت. منتظر اخبار بعدی باشید به زودی...!!!

انتهای پیام/

مهدی وفامنش

درباره نویسنده

امير حسين  ناصري

امير حسين ناصري مشاهده تمام مطالب

سردبير

ثبت دیدگاه