همراه ما باشید

من را چوچو صدا کنید

کارلوس آلبرتو: امیدوارم با پدیده سهمیه آسیا بگیریم

مهاجم جدید تیم فوتبال پدیده مشهد اظهار امیدواری کرد با این تیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

کارلوس آلبرتو: امیدوارم با پدیده سهمیه آسیا بگیریم

پیروزی نیوز - کارلوس آلبرتو: امیدوارم با پدیده سهمیه آسیا بگیریم

به گزارش پیروزی به نقل از سایت باشگاه پدیده، کارلوس آلبرتو چاوریا (چوچو)، خرید جدید تیم بزرگسالان این باشگاه امروز با عقد قراردادی، رسماً به تیم پدیده شهرخودرو پیوست.

وی درباره حضور در لیگ برتر ایران و پیوستن به تیم فوتبال پدیده گفت: با فوتبال ایران بیگانه نبودم. حالا هم از اینکه به پدیده پیوستم خوشحالم و امیدوارم بتوانیم در پایان فصل، با کسب نتایج خوب، سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست آوریم.

کارلوس بیان کرد: اسم کامل من «کارلوس آلبرتو چاوریا رودریگز» است اما دوست دارم من را چوچو صدا بزنند. از روزی که برای پیوستن به این تیم با من مذاکره شد، در رابطه با این تیم تحقیق کردم، در رابطه با آقای گل محمدی شناخت خوبی پیدا کردم و می دانم وی از مربیان بادانش فوتبال ایران است و سابقه حضور و گلزنی در جام جهانی را هم در کارنامه دارد. از اینکه به پدیدهپیوسته‌ام خوشحالم و امیدوارم با عملکرد خوبم بتوانم رضایت مدیریت، کادرفنی و هواداران این تیم را به دست آورم. با تمام وجودم برای تیم پدیده شهر خودرو تلاش می‌کنم و در خدمت کادر فنی خواهم بود تا بتوانیم با هم سهمیه آسیایی را به دست آوریم.

بازیکن تهاجمی تیم پدیده عنوان کرد: شرایط جدول لیگ ایران خاص است و باید با چند تیم برای رسیدن به هدفمان بجنگیم. ۶ بازی بیشتر تا پایان فصل باقی نمانده و سعی می‌کنم خیلی زود با هم‌تیمی‌هایم هماهنگ شوم. پدیده تیم پرطرفداری است. وقتی ویدئوی بازی‌های خانگی این تیم و همچنین استقبال خوب هواداران در فضای مجازی را دیدم، خیلی خوشحال شدم و برای دیدار با آنها در روز بازی خانگی این تیم در برابر نفت مسجدسلیمان لحظه‌شماری می‌کنم.

چوچو تاکید کرد: اسم کامل من «کارلوس آلبرتو چاوریا رودریگز» است اما دوست دارم من را چوچو صدا بزنند. از روزی که برای پیوستن به این تیم با من مذاکره شد، در رابطه با این تیم تحقیق کردم ،در رابطه با آقای گل محمدی شناخت خوبی پیدا کردم و میدانم ایشان از مربیان بادانش فوتبال ایران است و سابقه حضور و گلزنی در جام جهانی را هم در کارنامه دارد. از اینکه به پدیده شهرخودرو پیوسته‌ام خوشحالم و امیدوارم با عملکرد خوبم بتوانم رضایت مدیریت، کادرفنی و هواداران این تیم را به دست آورم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه