همراه ما باشید

یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

آغاز شب های هیجان انگیز فوتبال اروپا

آغاز شب های هیجان انگیز فوتبال اروپا

پیروزی نیوز - آغاز شب های هیجان انگیز فوتبال اروپا

دور رفت مرحله یک‌چهارم‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا امشب آغاز می‌شود.

به گزارش پیروزی، دور رفت مرحله یک‌چهارم‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با بازی های دو تیم پورتو - لیورپول و تاتنهام - منچسترسیتی امشب آغاز خواهد شد.

تیم تاتنهام در حساس‌ترین بازی این فصل خود در ورزشگاه جدید و تازه تاسیسش میزبان تیم منچسترسیتی خواهد بود. این در حالی است که در دیگر بازی امشب تیم لیورپول انگلیس میزبان تیم پورتو پرتغالی خواهد بود. 2 تیم تاتنهام و منچسترسیتی برای بار در لیگ قهرمانان اروپا مقابل هم قرار خواهند گرفت. این در حالی است که در رقابت های داخلی انگلیس این دو تیم  156 بار به مصاف هم رفته‌اند که 61 پیروزی برای سیتی، 60 پیروزی تاتنهام بوده است و 35 بازی نیز به تساوی رسیده است. تاتنهام برای اولین بار پس از 8 سال به مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیده است.

اما در دیگر بازی مهم و مهیج پورتو باید در زمین لیورپول به میدان برود. لیورپولی صدرنشین این روزهای لیگ برتر انگلیس سال گذشته نیز به فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپا رسیده بود. لیورپول برای این دیدار رابرتسون را به دلیل محرومیت، چمبرلین و گومز را نیز به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. در آن سوی میدان نیز تیم پورتو با مربیگری کونسیسائو؛ هررا و پپه را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. این دو تیم سال گذشته نیز در لیگ قهرمانان در مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند که سرخ پوشان در هر دوبازی موفق به شکست پورتو شدند.

هر دو بازی امشب مرحله رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در کشور انگلیس برگزار خواهد شد. این دو بازی همزمان و راس ساعت 23:30 به وقت ایران برگزار خواهد شد.

 

 

درباره نویسنده

مرتضي  انصاري فرد

مرتضي انصاري فرد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه