همراه ما باشید

شرایط مدرک مربیگری در لیگ برتر اعلام شد

سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد مدارک اعضای کادرفنی تیم های لیگ برتری اطلاعیه ای صادر کرد.

شرایط مدرک مربیگری در لیگ برتر اعلام شد

پیروزی نیوز - شرایط مدرک مربیگری در لیگ برتر اعلام شد

به گزارش پیروزی  و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، متن اطلاعیه که در خصوص باشگاه های لیگ برتری صادر شده به شرح زیر است: 
احتراماً به اطلاع می رساند پیرو اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا و در راستای استقرار و رعایت الزامات مجوز حرفه ای/ملی.
در فصل ۹۹-۹۸ به بعد سازمان لیگ فوتبال در سطح لیگ برتر تنها مجاز به ثبت قرارداد سرمربیانی می باشد که دارای حداقل مدرک معتبر مربیگری حرفه ای آسیا (Professional Coaching Diploma)  و یا  مدارک مربیگری که در کنفدراسیون فوتبال آسیا معادل مدرک فوق ارزیابی گردید باشند.
همچنین لازم به ذکر است سایر اعضا کادر فنی بر اساس الزامات مجوزحرفه ای باید واجد شرایط زیر باشند:
۱- کمک مربی: باشگاه باید  حداقل یک کمک مربی که دارای حداقل مدرک مربیگری A  آسیا باشد را معرفی نماید.
۲- پزشک: باشگاه موظف است الزاماً یک پزشک دارای حداقل مدرک پزشکی عمومی که دارای مدرک تحصیلی معتبر و شماره نظام پزشکی باشد را به عنوان پزشک تیم معرفی نموده و ایشان موظف می باشند در کلیه مسابقات بر روی نیمکت تیم حاضر باشند.
۳- فیزیوتراپ : باشگاه موظف است  الزاماً یک فیزیوتراپ دارای مدرک تحصیلی معتبر را معرفی نموده و ایشان موظف است در کلیه مسابقات بر روی نیمکت تیم حاضر باشند.
۴-  مربی دروازه بان ها: پیشنهاد می گردد باشگاه های حاضر در لیگ برتر نسبت به استخدام مربی تخصصی دروازبانی که دارای حداقل الزامات مربیگری AFC باشد را اقدام فرمایند.
۵- مربی بدنساز: پیشنهاد می گردد باشگاه های حاضر در لیگ برتر نسبت به استخدام مربی بدنساز واجد شرایط که دارای حداقل الزامات مربیگری باشد را اقدام فرمایند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه