همراه ما باشید

نظارت دقیق کمیته اخلاق بر هفته های پایانی لیگ دسته اول

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بر روند برگزاری مسابقات هفته های پایانی لیگ دسته اول کشور به منظور رعایت اصول بازی جوانمردانه نظارت دقیق خواهد داشت .

نظارت دقیق کمیته اخلاق بر هفته های پایانی لیگ دسته اول

پیروزی نیوز - نظارت دقیق کمیته اخلاق بر هفته های پایانی لیگ دسته اول

به گزارش پیروزی و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال براساس اعلام کمیته اخلاق ، از روز گذشته کمیته اخلاق به منظور ابلاغ تذکر و هشدارهای لازم قبل از بازی و اتمام حجت و انجام اقدامات پیشگیرانه اقدام به دعوت سرمربیان و مدیران عامل و سرپرستان لیگ دسته یک کشور نموده و علاوه بر این با سایر دست اندرکان برگزاری مسابقات نیز جلساتی را برگزار نموده است که در این جلسات کمیته اخلاق ضمن تشریح نحوه اعمال نظارت خود تاکید نموده که در هر باشگاه عوامل و مرتبطین کمیته اخلاق شناسایی و معرفی شده اند و مقرر شده است که از سوی سرمربیان و مدیران عامل باشگاه ها تذکرات و هشدارهای لازم به بازیکنان و عوامل تیم ها داده شود . همچنین در خصوص هرگونه تخلف، رفتار و بازی غیر اخلاقی که به حیثیت، اعتبار و سلامت مسابقات و فدراسیون فوتبال لطمه وارد نماید با شدت و سرعت برخورد قاطع صورت می گیرد .
از کلیه اهالی فوتبال درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، کلیه مدارک و مستندات و گزارش خود را به کمیته اخلاق به شماره 44738402 اعلام نمایند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه