همراه ما باشید

نصرتی: پرسپولیس در زمان‌های خوبی به الاهلی گل زد/ تیم برانکو شکست می‌خورد کارش تمام بود

محمد نصرتی، مدافع پیشین تیم پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس در زمان‌های بسیار خوبی به الاهلی عربستان گل زد و در ادامه تیم حریف را توانست کنترل کند.

نصرتی: پرسپولیس در زمان‌های خوبی به الاهلی گل زد/ تیم برانکو شکست می‌خورد کارش تمام بود

پیروزی نیوز - نصرتی: پرسپولیس در زمان‌های خوبی به الاهلی گل زد/ تیم برانکو شکست می‌خورد کارش تمام بود

به گزارش پیروزی، محمد نصرتی در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: ابتدا به هر سه نماینده کشورمان پیروزی‌شان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا را تبریک می‌گویم. خوشبختانه پرسپولیس بازی خیلی خوبی انجام داد و در زمان‌های بسیار مناسبی هم به گل رسید. بازیکنان این تیم پس از گلی که به ثمر رساندند اعتمادبه‌نفس و انگیزه‌شان چندین برابر شد. پرسپولیسی‌ها به خاطر نتایج ضعیف دو هفته ابتدایی لیگ قهرمانان کمی تحت فشار بودند، اما توانستند در این بازی به خوبی عمل کنند. 

وی افزود: مدافعان پرسپولیس پس از گلی که به ثمر رساندند به خوبی با دفاع چند لایه عمق دفاعی تیم‌شان را بستند و اجازه کار به مهاجم بسیار خوب الاهلی ندادند. آنها عمر السومه را به خوبی کنترل کردند. در ادامه هم پرسپولیس سعی کرد در ضربات ایستگاهی به گل برسد که موفق هم بود و گل دوم را هم از همین راه به ثمر رساند. در مجموع تیم برانکو بازی حساب‌ شده‌ای انجام داد و در زمان‌های بسیار خوبی به گل رسید. الاهلی هم سعی داشت از جناحین روی دروازه پرسپولیس توپ‌های بلندی ارسال کند، اما خط دفاعی این تیم عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد.

مدافع پیشین تیم پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: پرسپولیس با بازی حساب شده‌ای که انجام داد سه امتیازی مهم به دست آورد و شانس خود برای صعود از گروهش را افزایش داد. اگر پرسپولیس در این بازی شکست می‌خورد تقریباً کارش تمام شده بود، اما با این برد تیم برانکو دوباره به جدول برگشت و به ادامه راه امیدوار شد.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از امارات| برانکو: می‌توانیم دلیل بیشتری برای خوشحالی داشته باشیم/ برتری مقابل الاهلی مهم و کلیدی بود
شاگردان برانکو آمار را دادند، نتیجه را گرفتند

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه