همراه ما باشید

کاشانی: «شجاع» بازیکنی در کلاس پرسپولیس است/ مشکل طلب برانکو حل شد

جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: شجاع بسیار مقتدرانه و در کلاس پرسپولیس بازی می‌کند و کاملا بازیکنی در مدل پرسپولیس است.

کاشانی: «شجاع» بازیکنی در کلاس پرسپولیس است/ مشکل طلب برانکو حل شد

پیروزی نیوز - کاشانی: «شجاع» بازیکنی در کلاس پرسپولیس است/ مشکل طلب برانکو حل شد

به گزارش پیروزی، جعفر کاشانی در گفت‌وگو با میزان در خصوص پیروزی شب گذشته پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: وقتی تیم در یک بازی بزرگ برنده می‌شود یعنی همه چیز خوب بوده. ان‌شاءالله که بتوانیم از گروه صعود کنیم، چون لیاقتش را داریم. تیم از نظر روحی خوب است و باشگاه هم در حد توانش همه چیز را آماده کرده است.

وی در مورد عملکرد شجاع خلیل‌زاده در ترکیب پرسپولیس گفت: شجاع بسیار مقتدرانه و در کلاس پرسپولیس بازی می‌کند و کاملا بازیکنی در مدل پرسپولیس است. شجاع شب گذشته نه عصبانی شد و نه با بازیکن حریف درگیری داشت. جای شجاع خلیل‌زاده در ترکیب فیکس تیم ملی خالی است. خودم مدافع وسط بودم و می‌دانم شجاع چطور در دفاع بازی می‌کند. او خودش را به آب و آتش می‌زند تا تیم را جمع و جور کند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص میزبانی از تیم‌های عربستانی در زمین ثالث تاکید کرد: تیم مسئله هزینه سنگینی را روی دست باشگاه می‌گذارد ضمن اینکه حواشی زیادی هم دارد. شما ببینید اگر بازی شب گذشته در تهران بود ۱۰۰ هزار نفر به ورزشگاه می‌آمدند. امیدوارم این مسئله حل شود.

کاشانی درباره اینکه آیا مشکل پرداخت طلب برانکو حل شده یا خیر خاطرنشان کرد: مشکلی از این بابت وجود ندارد و همه چیز حل شده است. به خاطر تحریم‌ها پرداخت و دریافت بین‌المللی پول دشوار است، اما با درایت باشگاه مسئله برانکو حل شد. هواداران نگران این مسئله نباشند و به فکر حمایت از تیم باشند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه