همراه ما باشید

سخنگوی باشگاه پدیده: قرارداد ثبت شد

پدیده منتظر ITC چوچو

سخنگوی باشگاه پدیده شهرخودرو از ثبت قرارداد کارلوس آلبرتو چاواریا چوچو در هیات فوتبال خراسان رضوی خبر داد. 

پدیده منتظر ITC چوچو

پیروزی نیوز - پدیده منتظر ITC چوچو

به گزارش پیروزی به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان رضوی، جواد طاری بخش در خصوص آخرین وضعیت بازیکن نیکاراگوئه‌ای این تیم اظهار کرد: پس از رایزنی‌های صورت‌گرفته و با کمک و همراهی رییس هیات فوتبال خراسان رضوی، روند ثبت قرارداد چوچو در ساعت‌های پایانی شب گذشته در هیات فوتبال خراسان رضوی به انجام رسید.

وی با اشاره به کمک‌های هیات فوتبال خراسان رضوی به باشگاه پدیده شهرخودرو به ویژه در زمان نقل و انتقال مالکیت این باشگاه گفت: برادران به عنوان متولی فوتبال خراسان، همواره حمایت ویژه‌ای از تیم ما داشته‌است و در خصوص قرارداد چاواریا نیز بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان، قرارداد این بازیکن در هیات فوتبال خراسان رضوی به ثبت رسید.

طاری‌بخش ادامه داد: البته این بدین معنا نیست که کارت بازی چوچو به بازی با نفت مسجدسلیمان می‌رسد، چرا که ما زمان زیادی را از دست داده‌ایم و پس از ثبت قرارداد، مرحله بعدی، صدور کارت ITC این بازیکن است که این کار باید امروز صورت پذیرد. با توجه به اینکه پروسه صدور ITC زمان‌بر است و ثبت قرارداد چوچو با تاخیر روبه‌رو شد، ممکن است کارت بازی این بازیکن برای بازی روز جمعه مقابل نفت مسجدسلیمان اماده نشود.

این مسئول بیان کرد: با تلاش‌های حمیداوی از روزی که مالکیت باشگاه را برعهده گرفته و به عنوان ناجی حضور پیدا کرده است، شرایط خوبی بر پدیده شهرخودرو حاکم شده و به همین خاطر با تایید یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم، این بازیکن خارجی جذب شده‌است. بازی نکردن این بازیکن موجب ضرر و زیان باشگاه است، زیرا برای حضور وی هزینه شده و این شرایط برای ما چندان قابل هضم نیست. با هر بار بازی نکردن چوچو به واسطه عدم ثبت به موقع قرارداد، ما خسارت‌های زیاد مالی، شخصیتی و فنی خواهیم‌ داد و از همه مهمتر شرایط خاص ما برای کسب سهمیه نیز به خطر خواهدافتاد.

وی اظهار کرد: به هر حال، هیات فوتبال خراسان رضوی تلاش خود را انجام داد و قرارداد ثبت شد، اما باید منتظر بمانیم تا ببینیم صدور کارت بازی این بازیکن چقدر زمان می‌برد و آیا در این فاصله کوتاه، امکان رسیدن چوچو به بازی با نفت مسجدسلیمان هست یا نه؟

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه