همراه ما باشید

در لیگ احتمالاً ششم یا هفتم می‌شویم

سعید آذری: از منصوریان برنامه خواستیم

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان تاکید کرد هیچ مانعی برای ماندن علیرضا منصوریان در این تیم وجود ندارد.

سعید آذری: از منصوریان برنامه خواستیم

پیروزی نیوز - سعید آذری: از منصوریان برنامه خواستیم

به گزارش پیروزی، سعید آذری با اشاره به نتایج خوب ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا و اینکه برخی معتقدند ذوبی‌ها در گروه آسانی قرار گرفتند، گفت: من چنین چیزی را قبول ندارم و در لیگ قهرمانان اصلاً گروه یا حریف آسان نداریم. در گروه ما النصر صدرنشین لیگ عربستان است و الزورا صدرنشین لیگ عراق. الوصل هم تیم سرشناسی در فوتبال امارات است. ما در لیگ قهرمانان بر خلاف لیگ برتر درگیر برخی مسائل نیستیم و تا به اینجا عملکردمان خوب بوده است.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در ادامه یادآور شد: در بازی با سپیدرود ما برنده نشدیم، چون داور دو پنالتی برای ذوب‌آهن نگرفت و یک گل ما هم مردود اعلام شد. در لیگ قهرمانان آسیا اشتباهات فاحش و تأثیرگذار بسیار کم است و همین موضوع فشار کمتری به تیم وارد می‌کند. در ضمن کادر فنی ما آنالیز دقیقی از تیم‌ها دارند و واقعاً روی کارشان وقت می‌گذارند. از طرفی ما بهترین سرویس را در زمینه پروازها، رزرو بهترین هتل‌ها و ... به بچه‌ها ارائه می‌کنیم تا در بحث ریکاوری مشکل زیادی نداشته باشیم.

وی در رابطه با وضعیت تیمش در مسابقات لیگ دسته‌ برتر تصریح کرد: ما از چهار بازی اخیر خودمان 10 امتیاز گرفته‌ایم و این نشان می‌دهد که ذوب‌آهن به مسیر خوب خودش بازگشته است. تا پایان لیگ هفت بازی دیگر در پیش داریم و اگر بتوانیم به صورت میانگین 2.5 امتیاز بگیریم، در پایان لیگ برتر احتمالاً در جایگاه ششم یا هفتم جدول قرار خواهیم گرفت.

آذری در پاسخ به این پرسش که کدام تیم قهرمان لیگ برتر خواهد شد، گفت: هر تیمی که صبورتر و حرفه‌ای‌تر باشد، می‌تواند قهرمان شود. البته بازی‌های مستقیم هم بسیار مهم است. امیدوارم تیمی قهرمان شود که شایستگی‌اش را داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان درباره وضعیت کادر فنی این تیم برای فصل آینده و اینکه قرارداد علیرضا منصوریان در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید، گفت: من در امارات با منصوریان صحبت کردم و از ایشان خواستم که برنامه‌اش برای فصل بعد را ارائه و حتی نام بازیکنان موردنظرش را هم به ما اعلام کند. ذوب‌آهن خانه منصوریان است و از نظر ما مانعی برای ماندن او در ذوب‌آهن وجود ندارد. او در این مدت خیلی خوب تیم را جمع و حتی روی مسائل روحی بازیکنان هم به خوبی کار کرد. منصوریان و تمامی همکارانش عملکردی فوق‌العاده داشتند.

وی در پایان تأکید کرد: اعضای هیئت مدیره باشگاه هم از عملکرد منصوریان رضایت دارند، ولی بحث انتخاب سرمربی برای فصل بعد موضوعی است که باید در هیئت مدیره هم مطرح شود، چون هیئت مدیره هم حق دارد در این زمینه اظهارنظر کند. البته همان‌طور که گفتم اعضای هیئت مدیره هم از عملکرد منصوریان رضایت دارند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه