همراه ما باشید

نصیرزاده: به تراکتور و تیم‌های دیگر کاری نداریم

مدیرعامل ماشین‌سازی در واکنش به شایعه اینکه گفته می‌شود این باشگاه برای تراکتورسازی به میدان می‌رود تا امتیاز جمع‌آوری کند، عنوان کرد: این را به صراحت می‌گویم که در لیگ ایران هیچی تیمی برای تیم دیگر بازی نمی‌کند.

نصیرزاده: به تراکتور و تیم‌های دیگر کاری نداریم

پیروزی نیوز - نصیرزاده: به تراکتور و تیم‌های دیگر کاری نداریم

به گزارش پیروزی، هوشنگ نصیرزاده با اشاره به این که مقابل استقلال دیدار سختی را پیش رو خواهند داشت، در هفته‌های پایانی همه بازی‌ها سخت است و دیدار آسان نداریم.

وی ادامه داد: شرایط تیم ما خوب است و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که در تهران بهترین نتیجه را بگیریم. ماشین‌سازی هم به دنبال کسب رتبه خوب در جدول است و فکر می‌کنم بازی زیبایی را فردا شاهد باشیم.

نصیرزاده در واکنش به شایعه اینکه گفته می‌شود این باشگاه برای تراکتورسازی به میدان می‌رود تا امتیاز جمع‌آوری کند، اظهار  کرد: این را به صراحت می‌گویم که در لیگ ایران هیچی تیمی برای تیم دیگر بازی نمی‌کند. ما فقط برای خودمان به میدان می‌رویم و به تیم‌های دیگر کاری نداریم. مثال می‌زنم؛ در بازی رفت ما مقابل پدیده مساوی کردیم و همین باعث شد که سپاهان قهرمان نیم‌فصل شود. هم‌اکنون هم با همین طرز فکر بازی می‌کنیم تا جایگاه تیم خودمان در جدول ارتقا یابد.

او درباره مشکلات گلزنی ماشین‌سازی گفت: تیم ما دفاع، دروازه‌بان و هافبک‌های خوبی دارد اما در گلزنی مشکل داریم. شما اگر نگاه کرده باشید اکثر گل‌های تیم ما در طول فصل را مدافعان زدند. تیم‌های بالای جدول هم به غیر از پدیده، در اکثر آنها از مهاجمان خارجی استفاده می‌شود. بیشتر فورواردهای خوب ما هم در خارج از ایران فوتبال بازی می‌کنند و به همین دلیل است که در گلزنی مشکل داریم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه