همراه ما باشید

تغییر برنامه بازی‌ها زیبنده سازمان لیگ نیست

مهاجری: بازی مقابل استقلال و پرسپولیس انگیزه خاص خودش را دارد

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز معتقد است که اگر شاگردانش تمرکز لازم را داشته باشند و داور هم شرایط برابری را در مسابقه لحاظ کند، روز سختی را برای استقلال رقم خواهند زد.

مهاجری: بازی مقابل استقلال و پرسپولیس  انگیزه خاص خودش را دارد

پیروزی نیوز - مهاجری: بازی مقابل استقلال و پرسپولیس انگیزه خاص خودش را دارد

به گزارش پیروزی، محمدرضا مهاجری در گفت‌وگو با سایت باشگاه ماشین‌سازی درباره بازی این هفته تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: خدا را شکر در این هفته بچه‌ها تمرینات خوبی انجام دادند. ما مقابل نساجی هم بازی خوبی انجام دادیم و یک پنالتی برای‌مان در آن بازی گرفته نشد. بازی مقابل استقلال و پرسپولیس همیشه انگیزه خاص خودش را دارد. ما تمرینات خود را براساس نقاط ضعف و قوت استقلال گذاشتیم و ان‌شاءالله اگر بچه‌ها تمرکز لازم را داشته باشند و داور هم شرایط برابری را در مسابقه لحاظ کند فکر می‌کنم روز سختی را برای استقلال رقم بزنیم.

وی ادامه داد: بچه‌ها انگیزه خیلی خوبی دارند، باشگاه هم حمایت کرده است و امیدوارم که نتیجه لازم را کسب کنیم. شدیداً به امتیازات بازی با استقلال نیاز داریم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که امتیاز این بازی را بگیریم. خوشبختانه محروم و مصدوم نداریم و با تمام قدرت مقابل استقلال بازی خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی افزود: استقلال تیم خیلی خوبی است. این تیم بازی سختی مقابل سپاهان که مدعی قهرمانی است، انجام داد و به پیروزی رسید. ما هم ماشین‌سازی هستیم با توان و قدرت خودمان. قطعاً انگیزه و غیرت حرف اول بچه‌های ما در بازی با استقلال خواهد بود. 

مهاجری درباره برنامه‌ریزی مسابقات لیگ برتر توسط سازمان لیگ عنوان کرد: برنامه‌ریزی سازمان لیگ مثل این می‌ماند که شما یک مسیری را با 150 کیلومتر سرعت در حال رفتن هستید و با مانعی روبه‌رو می‌شوید و باید سریع واکنش نشان دهید. در بازی با نفت مسجدسلیمان بازی‌مان ساعت 19 بود که در یک لحظه به ساعت 16 تغییر کرد. زمان و ساعت بازی ما با سایپا هم تغییر کرد. این مسائل زیبنده سازمان لیگ نیست. می‌دانم مسئولان سازمان لیگ کار سختی دارند، ولی  این جابه‌جایی‌ها شکل خوبی برای فوتبال ما ندارد و امیدوارم این چهار پنج بازی آخر را که خیلی حساس است، مدیریت کنند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه