همراه ما باشید

در بازی با ذوب‌آهن علیپور خوب تغذیه نشد

پیوس: پرسپولیس می‌تواند قبل از پایان لیگ قهرمانی خود را مسجل کند

فرشاد پیوس پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس می‌توانند یکی، دو هفته مانده به پایان لیگ قهرمانی خود را مسجل کنند.

پیوس: پرسپولیس می‌تواند قبل از پایان لیگ قهرمانی خود را مسجل کند

پیروزی نیوز - پیوس: پرسپولیس می‌تواند قبل از پایان لیگ قهرمانی خود را مسجل کند

به گزارش پیروزی، فرشاد پیوس در گفت‌وگو با میزان در خصوص بازی پرسپولیس تهران و ذوب‌آهن اصفهان در هفته بیست‌وششم لیگ برتر که با تساوی بدون گل به پایان رسید، اظهار داشت: به نظرم این تساوی خوب بود، چون بازیکنان ذوب‌آهن بیشتر جوان هستند و شرایط خوبی هم در این فصل لیگ قهرمانان‌ آسیا دارند.

وی افزود: ذوبی‌ها چون با پرسپولیس بازی داشتند با انگیزه بالایی در زمین ظاهر شدند. با توجه به اختلاف امتیازی ذوب‌آهن با صدر جدول این تیم توانایی به دست آوردن کسب سهمیه لیگ قهرمانان را ندارد و به همین دلیل سعی دارد لیگ را با یک رتبه خوب به پایان برساند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان پرسپولیس دونده بودند هر چند که در اوایل نیمه نخست بازی، تیم ذوب‌آهن برتر بود، ولی رفته رفته پرسپولیس سعی کرد بازی را دست بگیرد و این باعث شد تا صاحب چند موقعیت خوب گلزنی شوند که بازیکنان با بی‌دقتی آنها را از دست دادند. در این بازی نوراللهی سرحال نبود، چون اگر او سر حال باشد شرایط و کیفیت تیم هم بهتر می‌شود. در خط دفاع سیدجلال و در خط حمله هم علیپور بسیار درخشان ظاهر شدند. البته هافبک‌ها نتوانستند خوب علیپور را تغذیه کنند، ولی همین یک امتیاز هم برای رسیدن به قهرمانی کافی است.

پیوس در خصوص بازی پرسپولیس مقابل سپاهان و تراکتورسازی در هفته‌های بیست‌وهفتم و بیست‌وهشتم لیگ برتر خاطرنشان کرد: همیشه پرسپولیس مقابل تیم‌های بزرگ‌تر با انگیزه‌ بهتری بازی می‌کند و خداراشکر شرایط بازیکنان هم خوب است. نیمکت تیم فوق‌العاده است و این باعث شده تا برانکو در انتخاب ترکیب با مشکلی مواجه نشود. اگر چه سپاهان و تراکتورسازی دنبال سهمیه آسیا هستند، اما مطمئن باشید بازیکنان پرسپولیس با پیروزی در این دو بازی می‌توانند یکی، دو هفته مانده به پایان لیگ قهرمانی خود را مسجل کنند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه