همراه ما باشید

شاگردان فرکی میلیاردرها را در خانه شکست دادند

تراکتور بدون فروزان هم می بازد

سرخپوشان تبریزی نتوانستند باخت سنگین هفته گذشته مقابل سپیدرود را جبران کنند و در دیدار خانگی مقابل پیکان هم تن به شکست دادند.

تراکتور بدون فروزان هم می بازد

پیروزی نیوز - تراکتور بدون فروزان هم می بازد

به گزارش پیروزی، تراکتورسازی در هفته بیست و ششم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف پیکان رفت و این دیدار را با نتیجه یک بر صفر واگذار کرد.

شوت عیسی آل کثیر در دقیقه ۵۳ از میانه‌های زمین تراکتورسازی روانه دروازه اخباری شد که این دروازه‌بان در نخستین بازی خود با پیراهن تراکتورسازی در لیگ هجدهم اشتباه بزرگی را انجام داد و با دفع ناقص، دروازه خالی را مقابل آل‌کثیر قرار داد تا این مهاجم تک گل ۳ امتیازی این دیدار را به ثمر برساند.

در ادامه تراکتورسازی یکپارچه روی دروازه پیکان حمله کرد ولی دفاع چند لایه پیکان و درخشش وحید شیخ ویسی مانع از گل زدن تیم تراکتورسازی شد تا پیکان در عین شگفتی، هر سه امتیاز این بازی را به دست آورد.

این نتیجه در حالی رقم خورد که سرخپوشان تبریزی طی روزهای گذشته با حاشیه های زیادی به دلیل باخت مقابل سپیدرود روبه رو شدند. اخراج محسن فروزان دروازه بان این تیم از سوی مالک باشگاه و تبعات ناشی از آن هم حاشیه های پیرامون تیم را داغ تر کرد، اما تراکتورسازی بدون فروزان هم باخت تا جرج لیکنز و شاگدرانش به رتبه چهارم سقوط کنند و کار سختی برای کسب قهرمانی پیش رو داشته باشند. در جدول رده‌بندی تراکتورسازی با ۴۹ امتیاز در رده چهارم قرار گرفت و پیکان نیز با یک رتبه صعود و ۲۸ امتیاز در رده یازدهم جای گرفت.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه