همراه ما باشید

کلانی: در مورد حضور مهدوی‌کیا چیزی نشنیدم/ کرانچار نقاط ضعف زیادی داشت

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال،‌گفـت: در مورد حضور مهدی مهدوی‌کیا در تیم فوتبال امید ایران چیزی نشنیدم.

کلانی: در مورد حضور مهدوی‌کیا چیزی نشنیدم/ کرانچار نقاط ضعف زیادی داشت

پیروزی نیوز - کلانی: در مورد حضور مهدوی‌کیا چیزی نشنیدم/ کرانچار نقاط ضعف زیادی داشت

به گزاری پیروزی و به نقل از خبرگزاری فارس،حسین کلانی  در  مورد وضعیت پرسپولیس و دیدار این تیم مقابل الاهلی عربستان،‌گفت: من با توجه به اینکه خیلی به مسائل فنی ورود نمی‌کنم نمی‌توانم خیلی علمی صحبت کنم اما می‌دانم که پرسپولیس موفق خواهد شد.

وی در مورد اینکه آیا شرایط را مثبت ارزیابی می‌کند، عنوان کرد: صد در صد تیم موفق خواهد شد. بازیکنان پرسپولیس شرایط خوبی دارند و همبستگی خوبی بین اعضای تیم وجود دارد. بازیکنان خودشان را در زمین فدا می‌کنند. این بازی هم موضوع ملی است و قطعا بیش از حد توقع ما توانشان را به کار می‌گیرند. 

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه آیا اختلاف 5 امتیازی با حریفان را نقطه اطمینان می‌داند، تصریح کرد: فاصله 5 امتیاز با دو باخت و دو پیروزی حریفان جبران می‌شود. در فوتبال این فاصله امنیت کامل ندارد اما پرسپولیس قاطع کارش را دنبال می‌کند. بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند و خیلی راحت می‌توانند نتیجه مثبت را بگیرند. ما بیرون گود هستیم و نمی‌توانیم خیلی در مورد مسائل فنی صحبت کنیم. اما از دور که نگاه می‌کنیم همبستگی خوبی در تیم وجود دارد. با این شرایط که در تیم می‌بینم قاطعانه می‌گویم پرسپولیس موفق می‌شود. به نظر من کسب تساوی هم در مقابل الاهلی در خارج از خانه نتیجه خوبی است.

کلانی در مورد مطرح شدن نام مهدی مهدوی‌کیا در مورد جانشینی زلاتکو کرانچار، عنوان کرد: من در این مورد چیزی نشنیدم چون در این مدت مسافرت بودم و با دوستان حاضر در کمیته فنی ارتباط نداشتم.

وی افزود: مهدوی‌کیا یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران است. او خیلی خوب کارش را آغاز کرده و از پایه با کار مطالعاتی پیش رفته است. او مربی به روز و مسلط به زبان است. او می‌تواند جزو گزینه‌های بسیار خوب باشد. به مربی ایرانی اعتقاد دارد. اگر مربی ایرانی از لحاظ دانش فوتبال مقابل رقیب خارجی پائین‌تر هم باشد اما به نظر من حضورش می‌تواند نسبت بسیار موثرتر باشد.

عضو کمیته فنی فدراسیون در مورد اینکه آیا تغییر در کادرفنی تیم امید را موثر می‌داند، گفت: بله صد در صد همینطور است. نتایج کرانچار آنطور نبود که ما توقع داشته باشیم. او مربی خوب و شایسته‌ای است اما برای حضور در تیم المپیک ایران نقاط ضعف زیادی داشت. همین نقاط ضعف در زمینه فنی نسبت به تیم امید باعث ایجاد نارضایتی شد. اگر تیم ما چاشنی شانس را نداشت با این همه بازیکنان مثبت و شایسته ممکن بود حذف شود.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه