همراه ما باشید

شاه علیدوست:‌ به نظرم پرسپولیس قهرمان می‌شود

بازیکن سایپا به خاطر شکست سنگین مقابل سپاهان ابراز ناراحتی کرد.

شاه علیدوست:‌ به نظرم پرسپولیس قهرمان می‌شود

پیروزی نیوز - شاه علیدوست:‌ به نظرم پرسپولیس قهرمان می‌شود

به گزارش پیروزی، روزبه شاه علیدوست، بازیکن سایپا با اشاره به شکست تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: هرگز تصور نمی‌کردیم که با این نتیجه به سپاهان ببازیم و در این بازی یکی از بدترین بازی‌های سایپا را به نمایش گذاشتیم. در تیم ما بازیکنی نیست که از عملکردش در این بازی راضی باشد، البته چنین شکست‌هایی ممکن است برای هر تیمی اتفاق بیفتد ولی مسئله مهم این است که ما باید در بازی‌های بعدی این باخت شنگین را جبران کنیم. البته ما با یکی از قوی‌ترین تیم‌های لیگ برتر بازی داشتیم و این در حالی است که یک بازی سخت را هم برابر پرسپولیس پشت‌سر گذاشته بودیم.

وی درباره ناراحتی شدید علی دایی و اینکه سرمربی سایپا در بازی دوستانه امروز برابر سرخ‌پوشان پاکدشت، هیچ صحبتی با شاگردانش انجام نداده است، عنوان کرد: ما حتی وقتی در بازی‌های دوستانه هم می‌بازیم علی آقا ناراحت می‌شود و سرمربی ما دوست دارد که در هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشیم. در بازی با سپاهان توپ برای ما نچرخید و شکست بدی خوردیم، ما برای دفاع از شخصیت سایپا و خودمان باید بجنگیم و در 4 بازی پایانی نتایج خوبی بگیریم.

شاه‌علی‌دوست درباره انتقادهای صورت گرفته از علی دایی که با چند تغییر تیمش را به میدان فرستاد و حامد فلاح‌زاده را نیمکت نشین کرد، گفت: به هر حال این تصمیمات به مسائل فنی مربوط می‌شود و ما نمی‌توانیم دخالتی در این زمینه داشته باشیم. علی آقا قصد داشت بعد از مدت‌ها به منادی فرصت بدهد ولی متاسفانه شرایط طور دیگری رقم خورد. منادی گلر جوانی است که می‌تواند در آینده این اشتباهات را جبران کند. 

هافبک سایپا درباره این که امسال کدام تیم قهرمان خواهد شد، بیان کرد: همه مدعیان شانس دارند ولی به نظر من پرسپولیس قهرمان خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه