همراه ما باشید

عبداللهی: ناظر کمیته‌انضباطی در یادگارامام حضور داشت/ گمانه‌زنی در مورد محرومیت درست نیست

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، گفت: آنطور که اطلاع دارم رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یک ناظر ویژه در بازی تراکتورسازی و پیکان به ورزشگاه فرستاده بود.

عبداللهی: ناظر کمیته‌انضباطی در یادگارامام حضور داشت/ گمانه‌زنی در مورد محرومیت درست نیست

پیروزی نیوز - عبداللهی: ناظر کمیته‌انضباطی در یادگارامام حضور داشت/ گمانه‌زنی در مورد محرومیت درست نیست

به گزارش پیروزی و به نقل از خبرگزاری فارس ، حسین عبداللهی در مورد اینکه آیا گزارش‌های دیدار تراکتورسازی و پیکان در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفت،‌گفت: حقیقت ماجرا این است که من بین ماندن و نماندنم در کمیته انضباطی مسئله است و خیلی در این مورد اطلاع ندارم. بعید است گزارشات به این زودی به دست‌مان رسیده باشد. من مشمول قانون منع حضور بازنشسته‌ها می‌شدم و وضعیتم خیلی مشخص نیست که آیا با استفاده از قوانین و مقررات به کارم ادامه می‌دهم یا اینکه همکاری‌مان به پایان می‌رسد. 

وی افزود: به همین خاطر خیلی اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم. امروز روز کاری کمیته انضباطی است و اعضای کمیته جمع خواهند شد. قطعا در این مورد صحبت و مشورت می‌شود.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: حضور من 50-50 است. قانون به من اجازه کار نمی‌داد اما بر اساس مقررات قرار شد در یک سمت دیگر همکاری داشته باشم که هنوز حکمی برایم زده نشده است.

وی در مورد اینکه چه زمانی گزارشات در اختیار کمیته انضباطی قرار می‌گیرد و ممکن است این مسئله چند هفته به طول بیانجامد، اظهار داشت: خیلی زودتر از این حرف‌ها گزارشات به کمیته انضباطی می‌رسد. بر اساس قوانین جدید درخواست می‌شود که باشگاه هم دفاعیاتش را ارسال کند و هر تصمیمی که لازم باشد اتخاذ خواهد شد.

عبداللهی در مورد اینکه خودش اتفاقات رخ داده را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: می‌دانم اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی نماینده ویژه‌ای را در این بازی به ورزشگاه فرستاده بود. باید منتظر گزارش‌ها بود و من اتفاقات را فقط از طریق صدا و سیما دیدم.

وی در مورد اینکه شایعاتی در مورد محرومیت هواداران تراکتورسازی و احتمال برگزاری دیدار این تیم در شهر ثالث مطرح شده است،‌ گفت:‌ این مسائل باید بررسی شود و بر اساس آئین نامه تصمیم گیری می‌شود. گمانه زنی در این  مورد صحیح نیست. تا گزارش ها نیاید و تحقیقات صورت نگیرد نمی‌توان اظهار نظر کرد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه