همراه ما باشید

فتاحی: قرار نیست با خواسته هر باشگاه یک بازی را به تعویق بیاندازیم

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ به اظهارات اخیر مالک باشگاه سپیدرود واکنش نشان داد.

فتاحی: قرار نیست با خواسته هر باشگاه یک بازی را به تعویق بیاندازیم

پیروزی نیوز - فتاحی: قرار نیست با خواسته هر باشگاه یک بازی را به تعویق بیاندازیم

به گزارش پیروزی و به نقل از خبرگزاری تسنیم، باشگاه سپیدرود خواستار برگزاری دیدار این تیم برابر فولاد خوزستان با دیگر بازی‌های تیم‌های در خطر سقوط به صورت همزمان شده است، در حالی که طبق برنامه از قبل از اعلام شده از سوی سازمان لیگ فقط دیدارهای دو هفته پایانی این مسابقات به صورت همزمان برگزار خواهد شد. با توجه به همین قضیه مالک باشگاه سپیدرود انتقاداتی را متوجه برنامه‌ریزی این مسابقات کرده است که این مسئله با واکنش سعید فتاحی مواجه شد.

سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگه شائبه‌ای نباشد از باشگاه تراکتورسازی خواستیم در هفته بیست‌وهشتم که با سپیدرود بازی داشت یک روز با تأخیر به میدان برود. الان هم اگر باشگاه سپیدرود خواهان جابه‌جایی بازی‌اش با فولاد است، باید این مسابقه با دیدار‌  تیم‌هایی که در خطر سقوط هستند در یک زمان برگزار شود، نه اینکه آن بازی‌ها را با بازی سپیدرود و فولاد همزمان کنیم.

وی یادآور شد: قرار نیست به خواسته هر باشگاه دیدارش به زمان دیگری موکول شود، بلکه رضایت حریفش هم مهم است. در حال حاضر هم تغییر زمان بازی سپیدرود هم ملزم به موافقت باشگاه فولاد است. اگر این تیم مشکلی برای بازی در روز شنبه مقابل سپیدرود نداشته باشد آن وقت این مسابقه را در این روز همزمان با بازی نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت آبادان برگزار خواهیم کرد، دقیقاً مثل سال قبل که بازی سپیدرود و تراکتورسازی را به جای پنجشنبه در روز جمعه برگزار کردیم و برای این کار موافقت باشگاه تبریزی را گرفتیم.

 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه