همراه ما باشید

سرپرست باشگاه پرسپولیس اعتقاد داشت که داور در روند بازی این تیم مقابل گسترش فولاد تبریز تأثیرگذار بوده است .

طاهری: داوری روی زیبایی بازی تأثیر گذاشت

طاهری: داوری روی زیبایی بازی تأثیر گذاشت

پیروزی نیوز - طاهری: داوری روی زیبایی بازی تأثیر گذاشت

 به گزارش پیروزی دیلی؛ علی‌اکبر طاهری پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم، اما داور با قضاوتی که انجام داد روی زیبایی فوتبال تأثیر گذاشت.

وی درباره اینکه آیا منظورش از داوری پنالتی بود که برای پرسپولیس گرفته نشده است، تصریح کرد: سوت زدن‌‌های داور در روند بازی تأثیر گذاشته بود. او خیلی خوب سوت نزد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد جذب مدافع جدید تصریح کرد: ان‌شاء‌الله فکرهایی شده و باید ببینیم چه زمانی عملی خواهد شد. در فکر این موضوع هستیم.

طاهری در واکنش به این سؤال که برانکو در نشست خبری گفته است بازیکنان اوکراینی هنوز با ما هستند و این یعنی اینکه امکان دارد قراردادشان فسخ شود، گفت: من مسئول صحبت‌ های دیگران نیستم و در این مورد نظری ندارم.

وی در رابطه با بحث بلیت‌فروشی باشگاه‌‌ها عنوان کرد: بلیت‌فروشی هنوز به ما داده نشده است و نمی‌دانم چرا به نتیجه‌ای نمی‌رسیم. نیمی از لیگ گذشته و فرصت درآمدزایی را از دست می‌دهیم. امیدوارم به نتیجه خوبی برسیم و از این بخش استفاده کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به سؤال دیگری مبنی بر اینکه به کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی نامه «فدایت شوم» داده است، گفت: اول اینکه جمله به کار برده شده ادبیات خوبی نیست! من مسئول کارلوس کی‌روش نیستم و فدراسیون و مهدی تاج مسئول ایشان هستند.

وی درباره پرونده پرسپولیس در دادگاه CAS گفت: دادگاه برگزار شده، اما نتیجه رأی را نداده‌اند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به اعتراض باشگاه تراکتورسازی و درخواست این باشگاه برای برگزاری بازی‌های هم‌زمان با سرخپوشان تهرانی گفت: سازمان لیگ به این موارد توجه دارد و فکر نکنم از الان حساسیت‌هایی باشد. خیلی از بازی‌ها بوده که پرسپولیس زودتر از تراکتورسازی بازی کرده است.

 


درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه