همراه ما باشید

ما نمی‌توانیم هوا بخوریم

رحمان احمدی: فقط وعده‌های دروغ شنیدیم

رحمان احمدی، دروازه‌بان پارس جنوبی جم با بیان این که بازیکنان این تیم در این چند ماه فقط وعده‌‌های دروغ شنیده‌اند، می‌گوید: ظاهراً برخی می‌خواهند تیم را به لیگ دسته اول برگردانند.

رحمان احمدی: فقط وعده‌های دروغ شنیدیم

پیروزی نیوز - رحمان احمدی: فقط وعده‌های دروغ شنیدیم

به گزارش پیروزی، رحمان احمدی، با اشاره به بحران مالی باشگاه پارس جنوبی جم عنوان می‌کند: ما در این چند ماه فقط وعده و وعید شنیدیم. اولین بار در هفته پنجم پول گرفتیم و میزان پرداختی‌ها تا قبل از بازی با پرسپولیس در دور رفت به 35 درصد رسید. پس از آن دیگر یک ریال هم نگرفتیم و این در حالی است که فصل رو به اتمام است.

وی ادامه می‌دهد: رضاییان (مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی) هم در این مدت بارها گفته که مشکلات حل می‌شود، اما نشد. او هم به دنبال حل مشکلات است و حرف‌های مسئولان را برای ما تکرار می‌کند، اما می‌دانیم که قرار نیست اتفاقی رخ دهد. ما قبل از عید هم پول نگرفتیم.

دروازه‌بان پارس جنوبی با اشاره به صحبت‌های مهدی تارتار با شاگردانش می‌گوید: تارتار اوایل فروردین که تمرینات شروع شد، به بازیکنان گفت که فردی به نام آقای خلیلی که ظاهراً از مسئولان تأثیرگذار است، تماس گرفت و گفت که از بازیکنان عذرخواهی کنید. او قول داده بود که بازیکنان 20 فروردین ماه پول خواهند گرفت، اما باز هم فقط وعده شنیدیم. از این همه قول و شنیدن این همه دروغ خسته شدیم و واقعاً نمی‌دانیم دلیل این کارها چیست. اگر نمی‌خواهند تیمداری کنند، خیلی راحت بگویند.

«ما نمی‌توانیم هوا بخوریم، زندگی خرج دارد و باید جوابگوی خانواده باشیم.»، احمدی با بیان این جمله اظهار می‌کند: فوتبال شغل ماست و حرفه دیگری بلد نیستیم. حتی پس‌اندازی هم که داشتیم در این چند ماه از بین رفت. اینقدر در این مدت دروغ شنیدیم که دیگر نمی‌توانیم روی حرف کسی حساب باز کنیم. لیگ برتر چهار هفته دیگر تمام می‌شود و خیلی از بازیکنان می‌روند، اما مسئولان بدانند که این تیم دلخوشی مردم جم است و آنها با بردهای این تیم خوشحال می‌شوند.

دروازه‌بان پارس‌جنوبی در ادامه گلایه‌های خود نسبت به مشکلات مالی این باشگاه تاکید کرد: هواداران بدانند که بازیکنان پارس جنوبی چه مشکلاتی دارند. من واقعاً تعجب می‌کنم که چرا قول می‌دهند و به حرف‌شان عمل نمی‌کنند. ما امسال با این همه مشکل نتایج خوبی گرفتیم، اما ظاهراً برخی می‌خواهند با این کارها، پارس جنوبی را به لیگ یک برگردانند. هر چند که امسال کاسب نبودند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه